Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.12.2017 - 12:34
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

3 milyon 500 bin kişi park edip devam etti

İSPARK, Türkiye’de ilk olarak İstanbul’da hayata geçirdiği 'park et devam et' otoparklarıyla 40 noktada 14 bin kapasiteyle hizmet veriyor. 2017 yılında 3 milyon 500 bin sürücü bu otoparkları kullandı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta gazetesi/İstanbul

 

İBB NAVİGASYONUYLA KOLAYCA ULAŞIM

 

İstanbullu sürücüler İSPARK’a ait park et devam et otoparklarına İBB Navigasyonu kullanarak kolayca ulaşabiliyorlar. Metro, Metrobüs, Marmaray, İDO ve diğer ulaşım araçlarına yakın noktalarda bulunan ve düşük ücretle hizmet veren otoparkları kullanan vatandaşlar trafik stresine girmeden gidecekleri güzergaha kısa zamanda ulaşabiliyorlar.

 

HAVALİMANLARDA 2 SAAT ÜCRETSİZ

 

Ayrıca her iki havalimanında bulunan 2 saat ücretsiz ve gün boyu 8 TL ile hizmet veren park et devam otoparkları da yoğun ilgi görüyor.Aracını otoparka bırakan sürücüler ücretsiz ring araçlarıyla taşınıyor, yollarına uçakla devam ediyor.

3 milyon 500 bin kişi kullandı

 

KORKUT, YENİ OTOPARKLAR AÇACAĞIZ

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle İSPARK olarak park et devam et otoparklarını yaygınlaştırdıklarını belirten İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut “ Sürücülerin araçlarını bu otoparklara bırakarak toplu taşıma istasyonlarını kullanmalarını sağlamak amacıyla yeni otoparkları hizmete açmaya devam edeceğiz” dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :