Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.12.2017 - 23:28
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kudüs yanıyor

Binlerce yıldır, bütün tek tanrılı dinlerin beşiği olan Kudüs, son 50 yıldır işlenen plana göre, Müslümanların elinden koparılıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Orada, silahların gölgesinde ibadet etmekte olan mazlum Müslümanlar, dünyada terörist ilan edilen bizler, kan gölüne çevrilen Ortadoğu ve yaratılan teröristler. İşte plan bu; vaad edilmiş toprakların, Yahudiler tarafından kilit görülen yeri, ele geçiriliyor ve nihai nokta kutsal topraklarımız.

Kudüs, bir devlete başkent olacak, seculer bir şehir değil, 3 dinin kutsalı, insanlığın ortak mirası, mistik kültürel bir şehir statüsünde olmalı.

Seçim boyunca, H.Clinton’ın anketlerde önde götürdüğü yarış, sandıktan TRUMP’IN çıkmasıyla, bütün dünyayı şoke etti.  Trump, hileli- otomatik oy sayımlarının arkasındaki Yahudi lobisine diyetini ödüyor. Aldığı bu kararla Ortadoğu’yu tekrar kan gölüne çevirecek. Bakın Hamas, cehennem kapıları açıldı diyerek Filistinlileri intifaya çağırdı. İSRAİL’İN silah, teknoloji üstünlüğüne karsı, Filistin halkının sadece iman  ve insan gücü var ve sansı çok az. Ellerinde olacak tek şey bu uğurda ölmek.

8 milyonluk Yahudi dünyasına karşı, sessiz kalan 1.5 milyarlık Müslüman dünyası daha ne zamana kadar, ayrı gayrı kalacaksınız. ÖLDÜRÜLÜYORSUNUZ  tek tek.. Eğer EBABİL kuşları tekrar geri gelse, bilin ki  bu sefer Müslümanları taşlayacaklardır.

Müslüman Türklerin elinden çıkan Kudüs, 1967 de ARAP- İSRAİL ŞAVAŞI SONUCUNDA işgal edilmiştir. Umarız ki kutsal mabetlerimizin sancaktarlığı, tekrar Türklerin eline geçer..

Mescidi Aksa’nın EZANSIZ, NAMAZSIZ VE MÜSLÜMANSIZ KALMAMASI  DİLEĞİYLE.. 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :