Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.02.2018 - 00:35
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çocuklarımıza kadar uzanan bu sapkın zihniyete kim dur diyecek?

2 gündür kanımız çekildi, Adana ve Manavgat’taki bebek ve çocuk tecavüz olayları, ülkemizin gündemine oturdu. Çocuklarımıza kadar uzanan bu sapkın zihniyete kim dur diyecek?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Özlem Ekşi Bıçakcı/Güncelposta Gazetesi/İstanbul

İnsanlar sosyal medya üzerinden, çığlıklarını duyurmaya çalışıyor. Herkesin ağzında İDAM isteği var. Savaş ve terörizm, gündemiyle yoğun olan hükümetten, bu tecavüzlere karşı net ve kati bir yasa bekleniyor. Yetkili birimler, kadın ölümleri ve çocuk tecavüzlerini kapsayan etkili bir yasa için ciddi bir adım atılmadığını üzülerek izliyoruz. Bakanlıklardan açılan takipler, malum yasaların durumu, yetersiz kalıyor.

AİHM kurallarınca, İDAMI GETİREMİYORUZ, Çünkü Avrupa ülkelerince İDAM bir insanlık suçu ve Türkiye’nin eli kolu bağlı. Evet ama neden bu sapkın yaratıklar, şuurunu kaybetmiş erkekler için ilaçla hadım yasası çıkaramıyoruz?  Bu yaratıklar tek hücreli odalarda erkekliklerini kaybetmiş şekilde müebbet cezası alamıyor? Yasalar niye buna göre revize edilemiyor.

Bir insan olarak, dayanamıyorum... Küçücük bedenleri, bacaklarının arasına sıkıştırıp, acılar içinde kıvranırken, nasıl zevk alabiliyor bu mahlukatlar. Çocuklar acıdan kıvranarak, organları patlıyor, kulak zarları patlıyor, yaşayan ölü oluyorlar.. Bunların bedeli ne olmalı.. Bu katli tecavüzdür. İstismar diyerek bu sapıklıklar, yumuşatılmamalı. Bu sapıklar, sarhoştuk yada akli dengesizlik ayağına yatıp mahkemelerden indirim alıyorlar bu olmamalı.. Bu çocuklar hepimizin. Dünyaları daha hayatın başında zindan oldu onlara. Bu sapkın zihniyetlere ibretlik ceza verilmeli yoksa biz de vebal altında kalırız.

BEBEK-ÇOCUK-TECAVÜZ, KELİMELERİ YANYANA GELİYORSA VE BİZ BUNA ENGEL OLAMIYORSAK NİYE YAŞIYORUZ Kİ, BIRAKIN KOPSUN KIYAMET HEPİMİZ İÇİN..

Yazarın diğer yazıları için TIKLAYINIZ!


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :