Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.03.2018 - 15:27
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Saadet Partisi’nden İstanbul trafiğine çözüm önerisi

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, İstanbul’un bitmeyen çilesi trafik ve trafiğe dair çözüm önerileri hakkında açıklamalarda bulundu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta /İstanbul

 

Başkan Sevim, “İstanbul trafik sorunu için elbette ki ana çözüm önerimiz toplu ulaşım. Ama mevcut toplu ulaşım politikaları yeterli değil. İstanbul’da toplu ulaşım rahat ve konforlu değil. İnsanlar tıka basa dolu bir metroya, metrobüse, otobüse binebilmek için adeta birbiriyle yarışır haldeler. Merak ediyorum, bu şehri idare edenlerin hangisi ya da kaçı kendisi toplumu ulaşımı kullanıyor veya bir yakınını gönül rahatlığıyla toplu ulaşım araçlarına bindirebiliyor?” diye sordu.

 

ULAŞIM TOPLU İŞKENCE

 

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim “İstanbul’da toplu ulaşım değil, teşbihte hata olmazmış, maalesef toplu işkence var. Öncelikle bu sorun giderilmeli ki İstanbullulara ‘özel araçlarınızı kullanmayın, toplu ulaşımı kullanın’ diyebilelim. Bunu söyleyemiyorsak toplu ulaşımın, trafik sorununu çözmesini beklemeyelim. Bir şey daha ifade etmek istiyorum, sonradan tashih etmekle birlikte, metroda önceliğinizin fazla oy aldığınız yerler olduğunu söylerseniz bilin ki bu sorunu asla ve asla çözemezsiniz.” şeklinde konuştu.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :