Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.07.2018 - 17:14
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tunay-Turgay Bulgan Kardeşlerden garip gurabaya iş imkanı

Hayırsever iş adamları; Tunay ve Turgay Bulgan Kardeşler ile ülkemizin kalkınması hakkında yapacakları yatırımlar üzerine sohbet ettik.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta Gazetesi/İstanbul

 

Gazetemize konuşan yatırımcı kardeşlere sorduk: Tunay Bey merhabalar! ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Yönetim Sistemi’ ile birlikte ülkemizin kalkınmasına yönelik istihdama noktasında yeni atılımlarınız olduğunu öğrendik. Bu konuda biraz bilgi verir misiniz ? 

 

ÖNCELİĞİMİZ GARİP GUREBAYA İŞ

 

Merhabalar öncelikle sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu yeni yönetim sistemimizin de herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizim Yeni Türkiye’de  en büyük stratejimiz ülke ekonomisine istihdam sağlamak olacaktır. İlk önceliğimiz toplumda garip gureba dediğimiz, kimsesiz olan ve çeşitli sebepler yüzünden eğitim alamamış insanlarımıza bir an önce iş bulmak. Bu insanlarımıza hemen iş verebilmek için otopark, vale, oto yıkama ve gibi alanlarda yatırım yaparak iş imkanı sağlamak istiyoruz. Ülkemizde artan işsizlik sıkıntısına her helal kuruşumuzu yatırıma dönüştürerek gücümüzün yettiğince destek olmak istiyoruz. Bizim yapacağımız yatırımlar diret olarak bu alanda olacak.

Tunay Bulgan

 

Hizmet sektöründe  çeşitli alanlarda işletmeleriniz var. Hatta Anadolu Yakası’nın eğlence sektörüne yön verenlerden biri olarak diğer mesleklere yönelik istihdama neden açılma gereği duyuyorsunuz? Bu bir empati meselesi midir?

 

İNSANLAR GELDİKLERİ YERİ UNUTMAMALI

 

Bildiğiniz gibi biz Bulgan Kardeşler olarak iş adamı kimliğimizi hiç bir zaman ön planda tutmuyoruz büyük Allah’tır. Açıkça söylemek gerekirse. İnsanlar geldikleri yerleri unutmamalı. Unuturlar ise geldikleri yere geri dönerler. Babamın da dediği gibi evlat; “Geldiğin yeri unutma ki, gideceğin yerin sana bir hayrı olsun.” Dolayısıyla hepimizin gideceği yer aynıdır. Bu toplumda ötekileşmiş, iş bulma imkânları olmayan insanlara öncelik vereceğiz. Kazandığımız her kuruşu ülke ekonomisine katkı olarak istihdam  yaratmak istiyoruz.

 

Tunay Bey Siz aynı zamanda 3000 bin kişilik bir ailenin de büyüğüsünüz bu manada İnşaat sektörü için de tasarruflarınız olacak mı?

 

İnşaat sektörü orta vadedeki planlarımız dâhilinde yok. Ama uzun vadeli olarak önümüzdeki yıllarda mutlaka olacak.

 

Turgay Bulgan 

 

BİZİ SEVEN GÜVENEN HERKES İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

 

Turgay Bey sizin düşünceleriniz nelerdir efendim?

 

Abime her konuda katılıyorum. Yapacağımız yatırım ne olursa olsun kibire bulaşmadan, kimseye üstünlük ve büyüklük taslamadan, en büyüğün yaradan olduğunu da unutmadan yatırımlarımıza devam edeceğiz. En nihayettinde bize sizin gibi inanan güvenen ve seven herkes için gece günıdüz çalışmak zorundayız.

 

Peki, teşekkür ederiz.

Güncel Posta Gazetesi olarak biz de size başarılar diliyoruz.

 

Tunay ve Turgay Bulgan Kardeşlerin Ticari Başarısı

 

Tunay ve Turgay Bulgan kardeşler pazarlarda limon satarak başladıkları ticari hayatlarına şimdi yüzlerce kişiye ekmek veren dev bir firma ile devam ediyorlar. Haberin devamı için TIKLAYINIZ


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :