Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.09.2018 - 15:30
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2018 Alyans Modelleri ve Fiyatları

Her yıl modaya, trendlere ve beğenilere göre yenilenen tasarımlar arasında alyanslar da yer alıyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin favorisi olan alyans modelleri arasında her zevke hitap edebilecek tasarımlar kolaylıkla bulunabiliyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Bu özel modeller çiftlerin birbirlerine olan aşklarını sembolize ettiğinden hafif de olsa romantik bir duruş da sergileyebiliyor.

2018 alyans modelleri koleksiyonlarına göz attığınızda dikkat çeken ilk unsur, şık dizayn oluyor. Artık çiftler alyansların sadece tasarımına değil, işçiliğin kalitesine de dikkat ediyor. Koleksiyonlarda kaliteli işçiliğin ön plana çıktığını da belirtmekte fayda var. Kusursuz bir işçilikle hazırlanan tasarımlar çok daha etkileyici bir duruş sergiliyor. Aynı zamanda kullanılan modelin daha fazla ön plana çıkmasını da sağlıyor.

Yeni Alyans Modellerinde En Çok Tercih Edilenler

Son dönemde çiftlerin tercihlerinde de bazı değişimler oldu. Örneğin bundan kısa bir süre öncesine kadar alyans dendiğinde ilk akla gelen ve sade bir görünüm sergileyen bombeli modeller büyük ilgi görürdü. Ancak çiftler artık daha farklı modellere yönelmeye başladı. Özellikle üzerinde çeşitli işlemeler bulunan tasarımların daha çok tercih edildiğini belirtebiliriz.

İşlemeler ile tasarımlara göz alıcı bir görünüm kazandırılıyor. Aynı zamanda modern, klasik ya da avangard stilin de işlemeler sayesinde bu yüzük modellerine kazandırıldığını söyleyebiliriz. Çiftler kendi tarzlarına uygun olan modelleri çok daha kolay bulabiliyor. Hatta parlak ya da mat bir görünüm beklentisini karşılayabilecek modeller de koleksiyonlarda geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde beğeniye sunuluyor.

Taşlı Alyans Modellerinde Kalite Çok Daha Fazla Önemli!

Parlak taşlarla süslenen modeller de yükselişte! Özellikle kadın için hazırlanan modellerde parlak taşların sıklıkla kullanıldığını belirtebiliriz. Taşlı alyanslarda işçilik elbette daha fazla önem kazanıyor. Çok uzun yıllar daimi olarak takılacak yüzüklerde kullanılan taşların düşmemesi gerekir. Bu yüzden alyansların hangi adresten temin edildiğinin önemi bu noktada daha fazla ön plana çıkıyor.

En yeni alyans modellerinde geniş bir seçenek ile karşılaşmak isteyenlerin eylulalyans.com adresine yöneldiğini söyleyebiliriz. Bu site üzerinden hem altın kaplama he de gümüş alyanslara da göz atmak mümkün olabiliyor. Her bütçeye uygun bir modeli bulmak zor olmadığından bütçe sıkıntısı yaşayan çiftler de rotasını bu siteye çeviriyor.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :