Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
13.06.2019 - 22:57
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Piri Reis Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu

Pîrî Reis Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, Üniversitenin Tuzla Deniz kampüsünde gerçekleştirildi. Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Dr. Hamit Kurt’un kayınbiraderi Recep Volkan Hasoğlu da mezun oldu

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Oral Erdoğan,“Denizciliği tüm disiplinler ile bir bütün olarak gören anlayış  Üniversitemizin vizyonudur. Denizcilik çok çeşitli alanların bir bütünleşmesidir. Mühendislik, işletme, hukuk, mesleki programlar ne düşünürseniz hepsi bu üniversitede mevcuttur” şeklinde konuştu. Piri Reis Üniversitesi mezun sayısının 1100’ü aştığını ve mezunların % 70’ten fazlasının iş imkânı bulduğunu belirterek sonlandırdı.

 

 

Törende sahnede yer alan öğrencilere akademisyenler ve öğretim görevlileri eşlik ederek bölüm birincilerine diploma ile birlikte ödüllerini takdim etti.Mezun olan her öğrenciye diplomanın yanında Nutuk kitabı hediye edildi. 

 

 

 

GAZETEMİZİN GURUR GÜNÜ

 

Mezun öğreciler arasında Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Dr. Hamit Kurt’un kayınbiraderi Recep Volkan Hasoğlu, Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği’nden mezun oldu. Mezuniyet törenine katılan Hayati Hasoğlu (Baba), Havva Hasoğlu (Anne), Gülşah Hasoğlu Kurt (Abla) ve Evinsu Kurt (Yeğen)  Recep Volkan Hasoğlu’nun mutluluğuna ortak oldular.

Biz de Güncel Posta Gazetesi olarak Recep Volkan Hasoğlu’na meslek hayatında başarılar dileriz.

13 Haziran 2019


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :