Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
10.09.2019 - 17:02
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haluk Levent Dilara'nın Umut Ağabeyi

Dilara Sığırcı henüz 26 yaşında olan ileri derecede bir kanser hastası. Eşinden türlü zulümler gördükten sonra boşanan Dilara, 5 Yaşındaki kızıyla hayata tutunmaya çalışırken bu acı hastalığa yakalandı. Ancak pes etmedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar
 
Bir grup gencin durumdan haberdar olması ile harekete geçildi ve hayat kısa süreliğine de olsa güzelleşti. Kanserin pençesinde yaşam savaşı veren Dilara Sığırcı ve ailesini İzmir Ege Üniversitesi Hastanesinde ziyaret eden ünlü sanatçı Haluk Levent, öncesinde Dilara için yardım çağrısında bulundu. Sonrasında ise vakanın peşini bırakmadı. 
 
SANATÇI, bugün Dilara'nın doktorlarından da bilgi aldı. AHBAP ve MASAL GEZGİNİ  facebook grubunun tüm süreçte destek olduğu aile ünlü sanatçının Dilara'ya gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkürlerini sundular. DİLARA, Türkiye'de henüz pek bilinmeyen ve başarı oranı ile kanser hastalarına umut vaad eden, ancak tedavisi yüksek masraflara mâl olan immunoterapi tedavi yöntemi ile tedaviye alınacak. 
 
 
Başarılı bir operasyon geçiren Dilara yaşam savaşı veriyor. 
 
Hayırseverlerin bağışları ile gerekli ilaçların yurt dışından getirildiği ve Dilara'nın tedavisi için geçirdiği son ameliyatın etkisinden çıkması beklendiği bildirildi. Tüm Türkiye'nin duaları ile desteklediği Dilara'nın bir an evvel şifa bulmasını diliyoruz.
Haber-Fotoğraf: Ayşegül Lanen Nurcan

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :