Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
22.03.2020 - 12:28
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul'da su ve doğalgaz kesilmeyecek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSKİ ve İGDAŞ’ta bir su kesintisi ya da gaz kesintisi yapılmayacağını söyledi. Geçmişten gelen, on binlerce abonmanı ilgilendiren, özellikle suyu kesilmiş olan hane vatandaşların suyu açılmaya başlandı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Salgın süresince hizmet veren doktorlarımız, hemşirelerimiz, hastabakıcılarımız var. Bugün onlara minnet duyuyoruz. Fedakarca hizmet yapıyorlar. Onların hizmetlerini kolaylaştıracak tedbirler konusunda özel çaba gösteriyoruz. Bir hazırlık içindeyiz. Kriz dönemi boyunca ulaşımın onlara ücretsiz sağlanmasıyla ilgili bir hazırlık yapıyoruz. Nisan ayı Meclis’inde bunu konuşacağız. Biliyoruz ki bu süreç uzun sürecek. Bu konuda da tedbir almayı önemsiyorum.

 İSKİ ve İGDAŞ’ta bir su kesintisi ya da gaz kesintisi yapılmayacağını söylemiştik. Geçmişten gelen, on binlerce abonmanı ilgilendiren, özellikle suyu kesilmiş olan hane vatandaşlarımızın suyunun açılmasına başlandı. İnsanların bu süreçte susuz kalmasını istemiyoruz.”


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :