Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
25.11.2020 - 12:49
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cahit Eftekin, yılın yardımsever iş insanı seçildi

Kimsesizlerim kimi, yardımseverliği, günçlü sosyal yönüyle İstanbul’un tanınan siması Cahit Eftekin, Star TV Altın Taç Ödülleri’nde yılın yardımsever iş insanı seçildi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/İstanbul

 

Star TV Altın Taç Ödülleri’nde yılın yardımsever iş insanı seçilen Cahit Eftekin, Türkiye’nin dört bir yanına; sağlık ocakları, okul tadilatları, engelli vatandaşlara akülü araçlar, şehit ailerine maddi ve manevi destek, yetim ve öksüzlere okul yardımı gibi sayısız yardımlarla daha önce birçok ödüle layık görülmüştü.  

 

CAHİT EFTEKİN KİMDİR?

 

İnşaat Mühendisi Cahit Eftekin, 1978 yılında Van’ın Erciş İlçesi Ergücü Köyü’nde dünyaya geldi. Çalışkanlığı ve iradeli azmi  onu erken yaşta iş hayatına içine soktu. Hayat mücadelesi ve ufuksuz hayal dünyası onu Mega Kent İstanbul ile buluşturdu.

 

 

İstanbul’da kendini iş hayatının içinden bulan yardımsever iş adamı Cahit Eftekin, işlettiği cafenin tüm gelirini bağışladığı gibi diğer işlerinde elde ettiği kazancı da önemli bir kısmını Türkiye’nin dört bir yanına yardım olarak yansıttı.

 

 

Sağlık ocakları, okul tadilatları, engelli vatandaşlara akülü araçlar, şehit ailerine maddi ve manevi destek, yetim ve öksüzlere okul yardımı, üç çocuklu dar gelirli ailelere %30 konut satışında indirim, öğrenci bursları…  Kısacası “Kimsesizlerim Kimi oldu”

 

Yardımseverliği ve günçlü sosyla yönü onu kısa zamanda İstanbul’un tanınan siması ve ülkenin sevilen ismi haline getirdi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :