Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.09.2014 - 09:09
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Güngören Belediyesi Çarşamba seminerleri ne zaman başlıyor?

Güngören Belediyesi Aile Danışma Merkezi’nin Çarşamba seminerleri başlıyor. Bireyleri ve aileleri toplumsal konularla ilgili bilinçlendirmek amacıyla 31 seminer gerçekleştirilecek.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İLÇE halkını toplumsal konulara eğilmesini sağlayan proje başlıyor.  Güngören Belediyesi Aile Danışma Merkezi, bireyleri ve aileleri toplumsal konularla ilgili bilinçlendirmek amacıyla yaptığı çalışmalara “Çarşamba Seminerleri" ile bu yıl da devam ediyor.

Güngören Belediyesi’nin, bireylerin ve ailelerin yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla hizmete sunduğu Aile Danışma Merkezi (ADM), toplumsal konularla ilgili bilgilendirme ve bilinçlendirme seminerlerine bu yıl da devam ediyor.

Her Çarşamba, Güngören Kültür Merkezi’nde saat 14.00te başlayacak “Çarşamba Seminerleri” kapsamında yıl boyunca 31 seminer düzenlenerek, toplumsal pek çok konuda alanında uzman isimler ailelerle bir araya gelecek.

Güngören Kültür Merkezi’nde verilecek seminerlerin ilki 17 Eylül Çarşamba saat 14.00’te gerçekleşecek. “Okula Uyum Sürecinde Anne - Baba Tutumları” konulu seminerde Psikolog Sümeyra Şahin, okula uyum, çocukların okul başarısını sağlayan ebeveyn tutumlarının neler olduğu, ödev ve sorumlulukların yerine getirilmesini sağlayacak ebeveyn tutumları hakkında ailelere bilgiler verecek.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :