Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.08.2014 - 08:57
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gaziosmanpaşa Belediyesi Yaz Kursları kapanış töreni

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin Yaz Okulları törenle kapandı. İlçe öğrencilerine yönelik Bilgi Evleri’nde verilen kurslar 1 aylık eğitim sonunda törenle sezonu tamamladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BİLGİ Evleri’ndeki Yaz Okulu’nda 1 ay süreyle değişik branşlarda eğitim alan çocuklar, kapanış gününde doyasıya eğlendiler.

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin Yaz Okulları törenle kapandı. İlçe öğrencilerine yönelik Bilgi Evleri’nde verilen kurslar 1 aylık eğitim sonunda muhteşem bir kapanış töreniyle sezonu tamamladı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Bilgi Evleri’nde açılan kurslarda yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda ilgi alanlarına göre seçtiği branşlarda eğitim alan öğrenciler, kapanış töreninde renkli gösteriler gerçekleştirdi.

ARTARAK DEVAM EDECEK

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Çocuklarımızın bir ay gibi kısa bir süre içerisinde böylesine iyi bir noktaya gelmiş olmaları beni çok etkiledi. İyi ki böyle bir çalışma yapmışız. Bu güzel tabloyu bizlere sunan, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Kurslarımıza katılan bütün öğrencileri kutluyorum ve onlara aydınlık bir gelecek diliyorum” dedi.

Yaz okullarından yaklaşık 600 öğrencinin faydalandığını belirten Başkan Usta, önümüzdeki yıllarda artarak devam etmesi için çalıştıklarını belirtti.

DERECEYE GİRENLER SAHNEDE

Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan program, Gaziosmanpaşa Belediyesi Bilgi Evleri’nde kurs gören ve YGS ve LYS’de dereceye giren 24 öğrencinin sahneye çıkmasıyla devam etti. Başkan Hasan Tahsin Usta, dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verirken, tek tek tebrik etti. 40 hadis oratoryosu, şiir, gitar ve keman dinletisi ile devam eden programda okunan Gazze şiiri salondaki izleyicileri duygulandırdı. İlahiler, hızlı okuma ve tiyatro gösterileriyle sona eren programda öğrenciler, velilerinin de bulunduğu kalabalık bir seyirci topluluğu önünde yaz okuluna coşku içerisinde veda etti.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :