Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.08.2014 - 13:40
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi

Gaziosmanpaşa’da 339 işçi için mutlu son. Gaziosmanpaşa Belediyesi ile Belediye-İş arasındaki toplu iş sözleşmesi işçilere yeni haklar kazandırdı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

TAM 339 işçi için mutlu sonu getiren imzalar atıldı; Gaziosmanpaşa Belediyesi ile Belediye-İş arasında toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşmayla sonuçlanarak, imzalandı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Gaziosmanpaşa Mevlana Sosyal Tesisleri’ndeki imza töreninde, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, belediye bünyesindeki işçilere yüzde 17’lik bir zammın verildiği bir sözleşmeyi imzaladıklarını belirtti.

‘HAKLARINI VERDİK’

TÜRK-İŞ’e bağlı Belediye –İş Sendikası Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek ile birlikte toplu iş sözleşmesine imza atan Başkan Usta, 339 işçinin heyecanla beklediği sözleşmeyi imzaladıklarını belirterek,  ‘‘Belediye bünyesinde görev yapan işçilerin emeklerinin karşılığını bu sözleşmeyle verdik’’ dedi.

İşçi temsilcisi Belediye-İş Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek de, imzalanan toplu iş sözleşmesinin her iki tarafı da memnun eden bir sözleşme olduğunu söyledi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :