Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
26.08.2014 - 09:00
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gaziosmanpaşa parkı Uğur Işılak konseri ile açılacak

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin yapımını tamamladığı Gençlik Parkı’nın açılışını Uğur Işılak konseriyle yapacak.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

GAZİ-

OSMANPAŞA

yeni parkına kavuşuyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından Mevlana Mahallesi’nde yapılan Gençlik Parkı muhteşem bir törenle açılacak.

‘Değişim Başlıyor’ sloganıyla ilçede büyük bir dönüşüm hareketi başlatan Gaziosmanpaşa Belediyesi, yakın bir zamanda yapımı tamamlanan Gençlik Parkı’nı muhteşem bir törenle açacak. Mevlana Mahallesi’nde bulunan Gençlik Parkı’nın açılışı 29 Ağustos Cuma Günü saat 19:00’da Uğur Işılak’ın katılacağı bir konserle yapılacak.

UĞUR IŞILAK KONSERİ

120 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan Gençlik Parkı’nın içinde yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, futbol sahası, mescit, seyir alanları ve kafesi bulunuyor.

Gençlik Parkı’nı Gaziosmanpaşa halkına kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Hasan Tahsin Usta, “Halkımızın mutluğu için hizmetlerimiz sürüyor. Bu amaçla yakın bir geçmişte Mevlana Mahallesi’ndeki Gençlik Parkımızı tamamlayarak halkımızın kullanımına açtık. Gençlik Parkımızı usta sanatçımız Uğur Işılak’ın vereceği bir konserle yapacağız. Tüm halkımızı bu konsere bekliyoruz” diye konuştu.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :