Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.11.2013 - 08:52
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sarhoş soyguncu bankayı soydu kaçarken bir komedi yaşandı

Sarhoş soyguncu bankaya girdi güvenliğin silahını kaptı, 80 bin TL aldıktan sonra sakince dışarı çıktı kaçmak için neye bindiğini görenler şaşkın şaşkın arkasından bakakaldılar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ADANA'da güvenlik görevlisini silahla etkisiz hale getirdiği bankanın şubesinden 80 bin TL alan sarhoş soyguncu, olay yerinden halk otobüsüne binerek kaçtı. Polis, halk otobüsünden inip ara sokaklarda izini kaybettiren maskeli soyguncuyu arıyor. Merkez Sarıçam ilçesi, Kozan Yolu Caddesi üzerindeki bir bankanın şubesine saat 16.45 sıralarında gelen ve alkollü olduğu belirtilen bir kişi, özel güvenlik görevlisini başına silah dayayıp etkisiz hale getirdi.

YANINDA GETİRDİĞİ POŞETE KOYDU

Güvenlik görevlisinin silahını da alan soyguncu yanında getirdiği poşete 80 bin TL konulmasını istedi. Bankadaki görevlilerin getirdiği para dolu poşeti alan soyguncu, maskesini çıkarıp banka şubesinin karşısına geçti. Balcalı-Buruk hattında sefer yapan halk otobüsüne binen soyguncu, PTT Evleri Mahallesi Yeşil Bulvar üzerinde inip ara sokaklarda izini kaybettirdi.

EL KALDIRIP BİNMİŞ

Bu arada, bankanın soyulduğu ihbarını alan polis, olay yerine gelerek inceleme başlatırken, soyguncunun bindiği halk otobüsünü de PTT Evleri Mahallesi'nde durdurup Cumhuriyet Polis Merkezi'ne götürdü. Polis, halk otobüsünde inceleme yaptı. Halk otobüsü şoförü Aydın Yıldırım, bankayı soyduğunu öğrendiği kişinin banka şubesinin karşısında el kaldırdığını ve durduğunu belirterek, "Bindi, PTT Evleri Mahallesi'ne geldiğimizde ineceğini söyledi. Sarhoştu, her halinden belli oluyordu. Üzerinde ceket vardı. Ceketinin altında bir şey sakladığı belli oluyordu. İndikten 5 dakika sonrada bizi polis durdu. Bankayı soyan kişinin bizim otobüse bindiğini söyledi. Otobüste şimdi inceleme yapılıyor" dedi.

Toyota Finans Sistemi'nden 100 YL peşinatla otomobil TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :