Hava Durumu
Aranan Kelime :
Site İçi Arama

09.03.2016 - 00:00
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadın isterse, imkansızı başarır

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi

Çekmeköy Belediyesi Kadın Basketbol takımı, Kadınlar Günü münasebetiyle bir araya gelerek, ‘Kadın isterse, imkansızı başarır’ mesajı verdi.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi-Çekmeköy Belediyesi Kadın Basketbol takımı kurulduğu ilk yılda elde ettiği üst üste galibiyetlerle bir üst lige çıktı ve Çekmeköy’ün ismini spor dünyasının üst sıralarına yazdırdı. Gençlerin sporla buluşması ve genç kızların hayallerinin peşinden koşması için kurulduğu ilk günden itibaren sosyal sorumluluk misyonu üstlenen Çekmeköy Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir araya gelerek bir mesaj yayınladı.

SEVGİ VE SAYGI ORTAK PAYDA OLMALI

“Kadın erkek ayrımı yapmak yerine insan kimliğimizin altında birleşmeyi denesek, herkes kendi ilgi alanları ve yetenekleri çerçevesinde yaşama hakkına sahip olabilse; hoşgörü, sevgi ve saygı ortak paydasında buluşabilsek dünya daha yaşanılabilir bir yer olur. Kurulduğumuz ilk günden beri başarıyı hedefledik. Maçlarımızı hem takımımız, hem ilçemiz hem de hayal kuran genç kızlarımız için oynadık. Kadınlar isterse, önüne çıkan tüm engelleri yıkar ve imkansızı başarır.”

BAŞKAN POYRAZ’DAN 8 MART MESAJI

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle yayınladığı mesajda; “Hayatın her alanında sarf ettikleri emeklerle nesilleri şekillendirme gücüne sahip kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Kurulduğu ilk senede başarıdan başarıya koşan kadın basketbol takımımız, amacımıza uygun olarak çok güzel bir örnek oldu. Kadınların güçleri pozitif ayrımcılık bir yana fırsat eşitliği verildiğinde bile olmazı olduracak boyuttadır. Bunu hepimiz annelerin çocukları için yaptıklarında görebiliriz,” dedi.Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Etiketler : çekmeköy , belediye , basketbol takımı , kadın


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :