Hava Durumu
Aranan Kelime :
Site İçi Arama

14.03.2016 - 14:59
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fazilet Eğtim Kurumları’ndan örnek panel

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi

Fazilet Eğtim Kurumları Anaokuları Çalıştayı tarafından ‘4.Duygusal ve Sosyal Öğrenme’ panelini Üsküdar Kampüsü’nda düzenledi.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Gökhan Demir-Güncelposta Gazetesi Fazilet Eğtim Kurumları Anaokuları Çalıştayı 4. Duygusal ve Sosyal Öğrenme panelinde, açılış konuşmasını Özel Üsküdar İlkokul ve Orta okulun müdürü Ahmet Meral yaptı. Ardından kürsüye çıkan İlim ve Fazilet Başkanı Mahmut Ekşi çıktı.

EKŞİ, BAYRAK VE VATAN SEVGİSİ ŞART

Ekşi, “Ülkemizin içinde bulunduğu durumun zorluklarını ve sıkıntıları birlik ve beraberlik içinde aşacağız. Bayrak ve vatan sevgisi aileler ve öğretmenler tarafından çocuklara vermeliyiz” dedi.

Ardından İstiklal Marşı’nın ilk iki dizesini okuyan Ekşi, “Mehmet Akif Ersoy’un ruhunun şad olmasını dilerim. Göklerdeki bayrağın hiçbir zaman inmeyeceğini bunu da çocuklarımıza bağlı olduğunu ve çocuklarımızın da öğretmenlerimize emanet olduğunu söyleyerek tüm katımcılara teşekür  ederim” açıklamalarında bulundu.

ELİNİZDEKİ CEVHERİ İYİ İŞLEYİN

Panelde bir konuşma yapan Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Öğretmen ve öğretmen adaylarına sesenerek çocuklarımıza değerlerimizin aşılanması gerektiğini ve bunuda öğretmenlerimizin elinde olduğunu vurguladı. Çocuklarımızın birer cevher olduğunu bunları mücevhere çevirecek olan yine öğretmenlerimiz olduğunu dile getirdi.

PANELDE ÖNEMLİ KONULAR ELE ALINDI

Panel konuşmacıları olan:

Yrd.Doç.Dr.Lütfü İLGAL:’’Eğtim de Hedefler ,Hedef Alanları,Öğrenme Alanları’’ konusu

Yrd.Doç.Dr.Leyla ULUS: “Okul Öncesi Dönemde Prososyal Davranış Gelişimi’’ konusunu

Yrd.Doç.Dr.Hakan ŞAHİN: “Pisikososyal Gelişim Temelli Eğtim Planı’’ konusunu anlatıktan sonra panele katılan öğretmen ve öğretmen adaylarına  seltifika verilerek son buldu.
Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Etiketler : fazilet eğitim kurumları , panel , üsküdar , mahmut ekşi


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :