Hava Durumu
Aranan Kelime :
Site İçi Arama

04.04.2016 - 12:00
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

1 Nisan Şaka Günü’nde 'şiddete hayır' dediler

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi

Televizyondaki kamera şakaları ile tanınan komedyen Şakkabaz (Rıfat Cenk), 1 Nisan Dünya Şaka Günü’nde sağlık çalışanları ile birlikte hem güldü, hem mesaj verdi: Şiddete hayır!

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Televizyondaki kamera şakaları ile tanınan komedyen Şakkabaz (Rıfat Cenk), 1 Nisan Dünya Şaka Günü’nde Üsküdar’da bulunan bazı kamu hastanelerinin davetli oldukları bir etkinlikte sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Altunizade Kültür Merkezi’nde gerçekleşen gösteride davetliler, hem ekrandaki kamera şakalarının perdeye yansıyan görüntülerini izlediler, hem de Şakkabaz’ın canlı performansı eşliğinde keyifli dakikalar geçirdiler.

Sağlık çalışanlarına şiddete hayır teması ile gerçekleşen etkinlikte katılımcılara 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla mavi kurdelalar da takıldı.

Gösterinin sonunda konuşan Şakkabaz, “ olmazsa olmazlardan olan sağlık çalışanlarına kalkan eller kırılsın” dedi ve 1 Nisan’daki gösterilerini sağlık çalışanlarına yönelik yapmalarındaki amacın, “şiddete komedinin yardımı ile hayır demek” olduğuna vurgu yaptı. 

Gösteriye katılan 7’den 7’e konukların, geceden büyük keyif aldıkları gözlerden kaçmadı.

Haber&Foto: Arzu BaşlantıBu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Etiketler :


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :