Hava Durumu
Aranan Kelime :
Site İçi Arama

11.04.2016 - 10:09
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası açıldı

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açıldı.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Hastanenin ek binasının açılışına, Erdoğan ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı  Fatma Güldemet Sarı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir topbaş, milletvekilleri ve belediye başkanları katıldı. Kurdele kesiminden sonra, Erdoğan ve beraberindekiler, hastaneyi gezdi

HASTANE HİZMET İŞLEYİŞİ

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hastalıkları ve Kadın Doğum Hastanesi ve  Ek Hizmet Binasında 08:30-12:00 ve 13:00-16:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

 RANDEVU ALMA

Hastane Polikliniklerinde MHRS sistemi üzerinden www.mhrs.gov.tr veya ALO 182 no’lu telefon numarasından randevu alabilirsiniz.

 

MUAYENE OLMAK

­­Sabah muayeneleri 08:30, öğlenden sonra muayeneleri 13:00'da başlamaktadır. Hasta Kayıt Görevlisi 07.30’da muayene sırası için kayıt hizmeti vermeye başlamaktadır.

KONTROL MUAYENESİ

 Muayine olunan bölüme 10 gün içerisinde müracaat edilmesi halinde yeniden randevu almaya gerek yoktur. Hasta kayıt sekreterinden alacağınız kontrol fişi ile kontrol muayeneniz sağlanacaktır.Uzman Hekim tarafından İlaç kullanım Raporu uygun görülen hastalara, ilgili bölümün Hasta Kayıt Görevlilerince e-reçete numaraları verilerek ilaçlarını almak üzere yönlendirilmektedir.Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Etiketler : Ümraniye , Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Kadın Doğum


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :