Hava Durumu
Aranan Kelime :
Site İçi Arama

01.05.2016 - 12:36
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çamoluk Derneği’nden teşekkür ziyareti

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi

Üsküdar Anadolu Hastanesi Başhekimi Dr. Muharrem Kuzkaya, Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik ve yönetim kurulu üyeleri ile hastanenin teras katında bulunan Cafe’de bir araya geldi.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Başhekim Muharrem Kuzkaya, hastane müdürü Haydar Akın,Tuncay Demirci ve hastane ekibinin ev sahipliği yaparak ikramlarda bulunduğu toplantıda, Dr. Kuzkaya Sağlık tesisleri ve tarihçesi hakkında bilgi verdi. Kuzkaya, “Sağlık hizmetlerinin en iyi ve en hızlı şekilde hastalara sunulduğunu, bu hedef doğrultusunda sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yapmayı önemsiyoruz. Hasta memnuniyeti ve hizmet kalitesinin arttırılması misyonuna sahibiz. Hemşerilerimizin de burayı tercih edilmesini sağlıyoruz, burası sizlerin evi ve güvendiğiniz bir kurum, bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

CANİK: BİRLİKTE YÜRÜMEYİ ÖNEMSİYORUZ

Çamoluk Dernek Başkanı Hacı Canik, ev sahipliğinden dolayı Başhekim Muharrem Kuzkaya ve ekibine teşekkür ederk kısa bir konuşma yaptı.Hastanesi yönetimi, sivil toplum kuruluşları ile birlikte yürümeyi önemsediklerini ve bundan mutluluk duyacaklarını dile getiren Canik, “Toplumun içinden gelen insanlarla işbirliği yapılmasının gerekliliğinin her platformda anlatıyoruz. Bu buluşma ile birlikte hep birlikte sınırları aşan başarılara ve ortak projelerin ortaya çıkmasına vesile olacaktır. Bize gösterdikleri misafirlik ve ev sahipliği nedeniyle Dernek yönetimi ve bütün Çamoluklular adına teşekkür ediyorum” dedi

KUZKAYA’YA HİZMET PLAKETİ VERİLDİ

Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik, Dernek üyeliği beratını Dr. Muharrem Kuzkaya’ya verdikten sonra jest yaparak bir demet çiçeği ve hizmet plaketini hastane yönetimi ve personeli adına Muharrem Kuzkaya’ya verdi. Başhekim Kuzkaya, verdikleri destek ve STK’lara hizmetlerinden dolayı Hastane adına Çamoluk Derneği Başkanı Hacı Canik’e plaket verdi.

ÇAMOLUK DERNEĞİ

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği 1990 yılında kurucu başkanı Ramis Karaosmanoğlu önderliğinde İstanbul'da kurulmuş ve İstanbul’un Üsküdar ilçesi Ferah mahallesinde Çamoluk Derneği adına alınan arsaya Çamoluk Kültür Merkezi inşaa edilmiştir.

Gayemiz İnsanlığa Hizmettir" sloganıyla çalışmalarına devam eden Giresun Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Çamoluk’a bağlı farklı köy ve mahallelere mensup 21 kişilik Yönetim Kurulu Üyesi tarafından yönetilmektedir.Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Etiketler :


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :