Hava Durumu
Aranan Kelime :
Site İçi Arama

11.05.2016 - 21:13
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gebze Ticaret Odası’ndan M’Expo’ya destek

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve oda üyelerinden Uluslararası Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi (M’Expo) projesine tam destek geldi.

Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Anadolu Yakası’nı, dünyanın önemli fuar merkezlerinden biri haline getirecek Uluslararası Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi (M’Expo) projesi, Küçükyalı Evlendirme Dairesi’nde düzenlenen toplantıya, Gebze Ticaret Odası üyeleri ve işadamlarına tanıtıldı. Maltepe Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve M’Expo Proje Genel Koordinatörü Ziya Hayırlıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Genç, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Gürel, Meclis Üyesi Hasan Gökkay ile yatırımcı ve işadamları katıldı. Toplantıda, 26-27 Nisan tarihleri arasında Almanya Hannover’da düzenlenen fuarda bir araya gelen yatırımcı ve işadamlarıyla projenin geldiği nokta, süreç ve yatırımcı ilişkileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

“GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ”

M’Expo projesi için hazırlanan sunum sonrası bir konuşma yapan Ziya Hayırlıoğlu, “Bu proje çok geniş bir kitleyi ilgilendirmektedir. Toplumun ve iş dünyasının büyük desteğini görüyoruz. Bu da doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” şeklinde konuştu. Geniş bir iş dünyasını bünyesinde barındıran Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ise, “Bu projeden büyük heyecan duydum. Bu projenin Gebze’ye yapılmasını çok isterdim. Fakat Ziya Hayırlıoğlu projenin koordinasyonunu çok iyi yürütüyor. Bugüne kadar alınan olumlu sonuçların büyük bölümünde onun şahsi katkıları olmuştur. Gebze’ye yapılacakmış kadar sevinçliyim. Gereken destek neyse bizler vermeye hazırız” dedi.Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


Etiketler :


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :