Sancaktepe’de İsmail Erdem’in yerel seçim yatırımları başladı!
Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem bir türlü kolaycılıktan vazgeçmiyor. İlçeye yıllardır kalıcı bir eser kazandırmadığı iddia edilen Erdem çevreye ağaç dikme hizmetine başladı!
14:12:00 2013-10-02

KALICI yatırımlar yapmadığı ve ilçeyi İstanbul’un en geri ilçelerinden biri haline getirdiği için yıllardır hakkında eleştiriler yapılan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, yine kendinden bekleneni yaptı! Yerel Seçimler yaklaşınca en kolay hizmeti seçerek Sancaktepe’nin geleceğine değil, seçime yatırımı seçti ve çevreyi ağaçlandırmaya başladı. Alt yapı, trafik, gecekondulaşma, kentleşme ve sosyal yaşam gibi sorunlar dururken bölgeye makyaj çalışmasına ağırlık veren Başkan Erdem, ‘“Sancaktepe’nin doğal yapısının bozulmaması ve korunması için yapılan imar çalışmaları neticesinde ortaya çıkan park ve yeşil alanlarda yeşillendirme çalışmasını yapıyoruz” dedi.

BAKIM VE BUDAMA

Park düzenleme çalışmalarında; yeni ağaç ve mevsimlik çiçek dikimin yanı sıra kuruyan fidanların yenilenmesi, fidan diplerinin temizlenmesi, yeşil alanların bakımı ve budama çalışmaları yapılıyor. Son günlerde ise mevsimine göre değişik türdeki ağaçların dikimi yapılıyor. Sancaktepe Belediyesi ağaç dikimi kapsamında bu seferde 8-10 metre boyundaki 400 adet çınar ağalarının toprakla buluşturdu. Barajyolu Caddesi üzerinde dikimi sürdürülen ağaçlar uzun ömürlü ağaçlar özelliğine sahip bulunuyor.

Yurt Dışında Üniversite için son fırsat TIK’la

Üniversiteler acıkmadan korsanları hazır TIK’la

Cinsiyet değiştiren ünlü sporcular TIK'la

 

Mancini'den 4 maddelik Devrim TIK'la


Kaynak: ERDEM’İN SEÇİM YATIRIMI! Bu haber  124  kere okundu