Özcan Işıklar’dan teknolojik hizmet
Belediye hizmetlerini teknoloji ile bütünleştiren Silivri Belediye Başkanı Işıklar, sosyal medyayı aktif şekilde kullanarak her gün yüzlerce Silivrili vatandaşlara ulaşıyor.
19:49:00 2013-10-03

SİLİVRİ Belediye Başkanı Özcan Işıklar, kullanımı oldukça yaygınlaşan sosyal medya üzerinden her gün yüzlerce vatandaşa ulaşarak sorularını ve mesajlarını yanıtlıyor. Halkla iç içe ve şeffaf yönetim anlayışını, internet ortamına da taşıyan Başkan Işıklar, sosyal medyayı etkili biçimde kullanıyor. Hem kurumsal hem de kişisel olarak sosyal medyada yer aldıklarını belirten Işıklar; "Vatandaşlarımız, sosyal medya aracılığıyla bize her konuda ulaşıyor. Vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerilerle hizmetlerimize yön veriyoruz” dedi.

  

ŞEFFAFLIK VE DEMOKRASİ

Sosyal medyanın vatandaşların beklentilerini karşılama, birebir iletişime geçme ve sorunlara hızlı çözüm üretebilme açısından önemine vurgu yapan Başkan Işıklar, kullanıcıların aktif olarak katılabildiği, yorum yapabildiği her mecranın sosyal medya olduğunu belirtti.

Türkiye’de sosyal medya sitelerinin en çok kullanılan internet platformları olarak karşımıza çıktığı dile getiren Işıklar, sosyal medyanın; şeffaflık, demokrasi, katılımcılık, sorgulama ve hesap verilebilirliğin yeni ortamı haline geldiğini söyledi.

  

Başkan Işıklar, facebook, twitter, instagram, foursquare, youtube ve Google + da bulunan sayfalarını aktif olarak kullanıyor.

Eksik Tartı Vicdansızları TIK’la

7.9 Deprem için tarih verdi TIK’la

 Üniversite Ek yerleştirme sonuçları TIK’la

Kaynak: SOSYAL MEDYA ATAĞI Bu haber  838  kere okundu