Maltepe Kadem Ekşi ile kazanır
İlçenin geleceğini düşünen her siyasi görüşten Maltepelilerin, Belediye Başkanlığı için oy verebileceği isim olan Kadem Ekşi, Maltepe’yi İstanbul’un parlayan, takip edilen ilçesi yapmaya kararlı.
20:31:00 2013-11-29

BAŞARILI yöneticiliğinden ulaşıma, kentsel dönüşümden çevre düzenlemeye; çocuklarla, gençlerle, kadınlarla, yaşlılarla, engellilerle ilgili birçok konuda proje ve çözüm önerileriyle kamuoyunun ve Maltepelilerin takdirini kazanan AK Parti Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Kadem Ekşi, iş ve siyasi tecrübesini edindiği Maltepe’nin caddelerini, sokaklarını ve insanlarını iyi tanımasının yanı sıra mevcut olan ve gelecekte yaşanması muhtemel sorunları da iyi biliyor.

İLÇENİN GELECEĞİ İÇİN YANINDALAR

Maltepe Halkı ve Sivil Toplum Kuruluşları ile (STK) ilişkileri çok iyi olan Ekşi’nin çalışmalarını çok yönlü olarak Kamu Kurumları, STK’lar ve Üniversitelerle koordineli olarak gerçekleştirebilecek olması da Maltepe’nin geleceği ve sonuçlandırılacak projeler açısından büyük önem taşıyor. İlçenin geleceğini düşünen her siyasi görüşten Maltepelilerin, Belediye Başkanlığı için oy verebileceği isim olan Kadem Ekşi,  Maltepe’yi İstanbul’un parlayan, umut veren ve takip edilen ilçesi yapmaya kararlı.  Mesleğinde uzman olan ve yeşili seven, koruyan  özellikleriyle bölge halkının kalbinde yer etmeyi başarmış bir Başkan Adayı. Bütün bu özellikleriyle Kadem Ekşi diğer adaylardan bir adım önde gibi görünüyor. ‘‘Maltepe Kadem Ekşi ile kazanılır ve sonucunda Maltepe kazanır” diyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok.

YAŞANILABİLİR MALTEPE İÇİN ORTAK AKIL

Yönetim anlayışı ve projelerinin temelinde, Maltepeli ailelerin ve bireylerin mutluluğunu ön planda tuttuğunu dile getiren Ekşi, Maltepelilerin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilecek projelerin ortak aklın ürettiği çözümlerle gerçekleştirmesi gerektiğini ifade etti. Ekşi ayrıca; “Kaymakamlık ve belediye birimlerini bütünlük içerisinde ele alarak, insani ve mali kaynak kaybı yaşanmaması için, tedbirleri dikkatle göz önünde bulunduruyoruz.” diye konuştu.

Yerel yönetimlerde hukuki açıdan olduğu kadar, uygulama açısından da bir bütünlük hedeflediklerinin altını çizen Ekşi; “Yerel yönetimlerin, herkesi ortak paydada buluşturması ve bütünlük içersinde bulunduğu bölgeyi geliştirerek kalkındırması gerekir.

Biz demokrat, liberal, muhafazakar, milliyetçi ya da her ne olursa olsun; ötekileştirmeden, ayrıştırmadan Maltepe ve Maltepelilerin ortak çıkarları doğrultusunda hep birlikte yürüyüşümüze devam etmek ve Maltepe'yi yaşanılabilir kılmak için ortak akıl doğrultusunda projelerimizi hayata geçirmek istiyoruz. Bu doğrultuda da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Öksüze yetime aile, fukaraya yardım eli olacağız.” dedi.

 


Kaynak: SONUNDA MALTEPE KAZANIR Bu haber  535  kere okundu