Fenerbahçe ve milli takım kaptanı Emre Belözoğlu futbolu bırakıyor mu?
Emre Belözoğlu futbolu bırakıyor mu? Bu sezon yaşadığı sakatlıklardan dolayı adından sıkça söz ettiremeyen Fenerbahçe ve Mili Takım’ın kaptanı Emre’den veda sinyali.
10:14:00 2013-12-26

FENERBAHÇE  Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın,  ‘‘O’nsuz Fenerbahçe orta sahası her zaman eksiktir’’ diye güvenini açıkça belirttiği Emre bu sezon fazla verimli olamadı. Fatih Terim’in daha çok genç bir ekiple çalışma arzusu da tecrübeli oyun kurucu Emre Belözoğlu’na Milli Takım kapılarını da kapatıyor. Futbolu zirvede bırakmak isteyen Emre Belözoğlu’nun da Fatih Terim’den Milli Takım için affını isteyeceği gelen bilgiler arasında.

HEDEF YARDIMCILIK MI ?

Emre Belözoğlu’nun uluslar arası tecrübesinden ve futbol bilgisinden faydalanmak isteyen Fenerbahçe yönetimi 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan takım kaptanlarına yeni sezonda Ersun Yanal’ın yardımcılığını teklif etmeye hazırlanıyor.

Emre’nin de forma giydiği 2002 de Dünya üçüncüsü olan Milli Takım oyuncularını dönemin futbol federasyonu FİFA  A Teknik Direktörlük diploması ile onurlandırmıştı.

 Fenerbahçe’de ikinci dönemini yaşayan Belözoğlu daha önce Galatasaray, İnter, Newcastle United ve Atletico Madrid gibi Avrupa devlerinde de forma giymişti.   

Yabancı Oyuncu sayısı değişiyor mu? TIK'la


Kaynak: EMRE BELÖZOĞLU’NA BÜYÜK TEKLİF Bu haber  6  kere okundu