Sancaktepe’den Ağrı’ya sevgi TIR’ı
Sancaktepe Belediyesi ve Ağrı Valiliği’nin birlikte yürüttükleri projeyle Sancaktepeli vatandaşlar bir araya geldi ve yardım malzemelerini Sevgi TIR’ı ile yola çıkardı.
18:07:00 2014-01-04

SANCAKTEPELİ  vatandaşlar tarafından Ağrı’ya yardım için kuru gıda, bebek mamaları ve giysilerin bulunduğu ‘Sevgi TIR’ı gönderildi. Sancaktepe Belediyesi ve Ağrı Valiliği’nin birlikte yürüttükleri projeyle Yenidoğan Şehit Furkan Doğan Gençlik Merkezi önünden Ağrı’ya ‘Sevgi TIR’ı adını verdikleri yardım TIR’ı gönderildi. Yardımsever vatandaşların getirdikleri erzak ve kıyafetlerle dolan TIR, dua ve alkışlarla yola çıktı.

ANKARA'DAN DA GİTTİ

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in de katıldığı sevgi TIR’ı yolculuğuna öğrencilerde yalnız bırakmadı. Birçok iş adamından ve hayırsever vatandaşlardan önemli katkılar aldıklarını dile getiren Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, “Ankara’dan 2 kamyon dolusu kıyafet ve erzak Ağrı’ya gitti. Bugünde Sancaktepe’den bir TIR dolusu malzemeyi inşallah Ağrı’ya göndereceğiz. Bu davranışlarımızın gelecek kuşaklara örnek olmasını temenni ediyorum. Bunları bir araya getirirken Sancaktepe Gençlik Merkezi’nin de çok büyük emeği oldu. Kısa günde büyük bir iş başardılar. Gençlerimizin ufku açık olsun” dedi.

İlk Lazca TV başladı TIK’la


Kaynak: AĞRI’YA SEVGİ TIR’I YOLDA Bu haber  122  kere okundu