4 katlı binanın ikinci katında yangın korkulu anlar yaşattı
4 katlı bir binanın 2. Katında yangın çıktı, dumanlar binadakilere korku dolu anlar yaşatırken ambulanslar hastanelere insan taşıdı, itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı
10:34:00 2014-01-09

ZEYTİNBURNU’ nda 4 katlı bir binanın ikinci katında çıkan yangın korku dolu dakikaların yaşanmasına neden oldu. Sabah saatlerinde Zeytinburnu 53 Sokak içerisinde 4 katlı bir binanın 2’nci katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangına Zeytinburnu itfaiye ekipleri ve Bakırköy itfaiye ekipleri müdahale etti. Yangın sırasında apartmanı saran dumanlar vatandaşlara zor anlar yaşattı.

5 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Binada kalan vatandaşlar, olay yerine gelen itfaiye erleri tarafından çıkarıldı. Olay yerine gelen ambulanslara taşınan vatandaşlara ilk müdahale ambulans içerisinde yapıldı. Aralarında çocuklarında bulunduğu 5 kişi daha sonra hastaneye kaldırıldı. Binadaki yangın ise diğer dairelere sıçramadan kısa sürede söndürüldü. Vatandaşlar, “İçeride kalanlar vardı. Bir kısmının çıkmasına yardımcı olduk. Bazıları da dumandan etkilendi” dedi. Dumandan etkilenerek hastaneye kaldırılan vatandaşların sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Galatasaray işi bitirdi TIK'la


Kaynak: İKİNCİ KATTA YANGIN PANİĞİ Bu haber  637  kere okundu