Yücel Çelikbilek Beykoz'da imar sorununu nasıl çözdü
Beykozlu Kastamonulular gecesinde ilçe halkına kardeşlik mesajları veren Başkan Can, ‘imar konusunda dev projelerle sorunu adil şekilde çözdük dedi.
09:56:00 2014-02-25

BEYKOZLU Kastamonulular tarafından düzenlenen dayanışma gecesinde ilçe sakinleriyle kucaklaşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “Halkımıza söz verdik, azim, kararlılık ve gayretle çalıştık, mülkiyet ve imar konusunda destan yazdık, sorunu adil şekilde çözdük” dedi.

Beykozlu Kastamonulular tarafından Kavacık Aşşrom’da  düzenlenen dayanışma gecesine

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Haldun Ertürk, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Kızılay Genel Sekreteri ve İMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, iş adamı Remzi Gür, muhtarlar, STK temsilcileri ve yaklaşık bin 500 ilçe sakini katıldı.  

2/B TAPULARI YARI FİYATINA

Kastamonulu vatandaşların yoğun katılım sergilediği gecede ilçe sakinlerine hitap eden Başkan Çelikbilek;  şunları söyledi:

“Başta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ilgili bakanlık ve devlet kademelerinin desteği ve sundukları imkânlarla hamd olsun ilçemizde nesilden nesile devam eden imar sorununu çözdük. Söz verdiğimiz gibi ilçede tapulu, huzurlu ve mutlu bir yaşamı gerçekleştiriyoruz.

2/B arazilerinde yaşayan vatandaşlarımız tapularını yarı fiyatına alıyor.  

Beykoz’un çehresini değiştirecek, ilçeye vizyon kazandıracak önemli projeler hazırladık.  Kimini hayata geçirdik, kimiyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Ancak mülkiyet ve imar çalışmalarında adeta destan yazdık. 100 bin Beykozlu kardeşimizi arazi sahibi yaptık.

Evlerinin tapularını veriyoruz. Yapmış olduğumuz imar planlarıyla da ellerini güçlendirdik. Milli Emlak’tan devraldığımız bu arazilerin satışında net yüzde 50 indirim yaptık. Bunun yanında 60 ay da vade imkânıyla ödemede kolaylık sağladık.  Yüzde 50 indirimin sayesinde 100 bin insanımızın kişi başına 12 bin 500 TL cebinde kalmış oldu. 

Galatasaray-Chelsea maçı TIK'la


Kaynak: İMARDA DESTAN YAZDIK Bu haber  196  kere okundu