Kadem Ekşi Maltepe için yararlı projelere destek verecek
Maltepeli İş Adamı Kadem Ekşi, yerel yöneticilere 6 aylık bir kredi tanıdığını belirterek Maltepe için yararlı olan her projeye de destek vereceğini söyledi.
09:57:00 2014-07-01

MALTEPE ’de ilçe için önemli bir gün yaşandı.

Maltepeli İş Adamı Kadem Ekşi, Yerel basın temsilcilerinin de aralarında bulunduğu iftar yemeğinde Maltepe için yapılması gerekenleri masaya yatırdı.

İstanbul Café’deki İftar sofrasına,  Bölge Milletvekili Osman Boyraz, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban ve İlçe Yönetimi, ilçe iş adamları ve STK temsilcileri, katıldılar.

Maltepe’nin dünü ve geleceği konusunda önemli açıklmalarda bulunan Ekşi, yerel yönetim için 6 aylık bir kredileri olduğunu vurgulayarak, ‘Yaşadığımız yerin sorunlarına karşı elbette duyarlı olmak hepimizin görevi.

Yönetimin Maltepe için hazırladığı projeleri takip edecek, yararlı olanları sonuna kadar destekleyeceğiz. Gerek İBB’nin, gerekse Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın projeleri de buna dahil ’’ dedi

Demir yollarında ray sökme işlemleri nedeniyle aksayan sahil ulaşımının bir an once normale dönmesi için çalışmaların başlamasını isteyen Kadem Ekşi, 5 yerden sahile çıkış köprü ve altgeçit yapılması konusunda TCDD’yle görüşülmesi gerektiğini söyledi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Kaynak: EKŞİ’DEN PROJELERE DESTEK Bu haber  156  kere okundu