Kağıthane Belediyesi Yaz Spor Okulu sezonu törenle kapadı
Kağıthane Belediyesi’nin ilçe öğrencileri için açtığı Yaza Spor Okulu sezonu muhteşem bir törenle festival havasındaki etkinliklerle kapattı.
19:08:00 2014-08-27

YAZ Spor okulları okul dönemine girilirken bir bir kapanıyor. Bunlardan biri de Kağıthane Belediyesi’nin Yaz Spor Okulları.

Öğrencilerin yaz tatillerini verimli bir şekilde geçirmeleri için Kağıthane Belediyesi’nin açtığı “2014 Yaz Spor Okulu” festival gibi etkinliklerle sezonu kapadı. Gösteri ekiplerinin birbirinden heyecanlı showları, kaykay, bisiklet ve dans gösterileri ile festival havasında geçen kapanış töreninde yüzlerce çocuk sertifikalarına kavuştu. Hasbahçe Spor Tesisleri’nde düzenlenen kapanış törenine Kağıthane Kaymakamı Ahmet Akın Varıcıer, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Çayır, Kağıthane Belediyesi başkan yardımcıları, birim müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Engelli öğrencilere yönelik “Yaz Okulu” uygulaması ile tüm öğrencileri sağlıklı sosyalleşmeye yönlendirdiklerini söyleyen Başkan Kılıç, "İlk defa bu sene engelli yaz spor okulumuzu gerçekleştirdik. Engelli öğrencilerimizle beraber olduk. Tüm Yaz Spor Okullarımızın programlarını inceledim. Yaz Spor Okulları’nın öğrencilerimiz için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bizlere güvenerek yavrularını bize emanet eden velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin sporla tanışması, sporla yaşaması, güvenli ve sağlıklı ortamlarda sosyal hayata hazırlanması bizler için çok önemli” şeklinde konuşarak Kağıthane Belediyesi’nin spor ve sporculara yönelik destekleri hakkında bilgi verdi. Başkan Kılıç, “Hepinizin takip ettiği gibi açık ve kapalı spor alanlarımıza yenilerini ekledik" dedi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Kaynak: FİNALİ MUHTEŞEM OLDU Bu haber  202  kere okundu