İstanbul Bayrampaşa’da patlama
İstanbul Bayrampaşa’da bugün 5 Eylül 2014 Cuma gecesi mahalleli patlamam sesiyle yataklarından fırladı. 3 katlı binadaki patlamada yaralananlar hastaneye yetiştirildi.
09:45:00 2014-09-06

İSTANBUL ’da gece yarısı 5 Eylül 2014 Cuma gecesi vatandaşlar büyük bir patlama sesi ile yataklarından fırladı.  Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi Ürgüplü Caddesi 87 numaradaki 3 katlı binanın giriş katındı. meydana gelen patlama çevre halkında paniğe yol açtı.

Saat 23.50 sıralarında meydana gelen patlamanın, dairenin mutfağında henüz belirlenemeyen bir nedenle tüpte gaz sızıntısından olduğu sanılıyor.

Gaz kaçağını fark etmeyen 53 yaşındaki Müyesser Uçar’ın elektrik düğmesine basmasıyla patlamanın olduğu belirtiliyor. Patlamda dairenin camları ve çerçeveleri kırılarak etrafa saçıldı. Patlama sesini duyan vatandaşlar durumu itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Ardından Uçar ambulansla Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Uçar'ın vücudunda ve yüzünde yanıklar olduğu, tedavisinin devam ettiği söyleniyor.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Kaynak: İSTANBUL’DA PATLAMA PANİĞİ Bu haber  198  kere okundu