Faslı-ı Siyaset Kadıköy’de devam ediyor
AK Parti Kadıköy Fasl-ı Siyasetin, 93.Programı gerçekleşti. Av. Mehmet Denizoğlu moderatörlüğünde, Sosyal İletişim Uzmanı ve Eğitimci Yazar Fatih Akbaba konuk oldu.
13:46:00 2016-03-28

Gökhan Demir-Güncelposta “İstiklâl Marşı ve Mehmet Akif Ersoy” isimli  Fasl-ı Siayseti 93.programı, Sosyal İletişim Uzmanı ve Eğitimci Yazar Fatih Akbaba konuk oldu. Programın moderatörlüğünü AK Parti Kadıköy Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Mehmet Denizoğlu gerçekleştirdi.


MEHMET AKİF’İ OKUMAK YETERLİ DEĞİL

Programa katılan Kadıköylülere, Mehmet Akif Ersoy´un hayatı ve düşüncelerinden kesitler anlatan Akbaba, "Önemli olan Mehmet Akif´in şiirlerini iyi okumak değil fikri ve sosyal dünyamızda Akif´in fikirlerinden hangi izler taşıdığımızın sorgulamasını yapmaktır” dedi.

Fatih Akbaba; “Bize yakışan Mehmet Akif Ersoy’un fikirlerinden ve insani duruşundan faydalanmak ailemize, toplumumuza ve devletimize katkıda bulunmaktır. İşte o zaman Mehmet Akif Ersoy'u anlayabiliriz!” dedi.


AK Parti İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, programın kapanış konuşmasında, “Faslı Siyasetin 93. oturumunda Eğitimci Yazar Fatih Akbaba ile Kadıköylüleri buluşturmanın, 'İstiklâl Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u bu şekilde bir anlatımla Kadıköylülere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz, Fatih Akbaba'ya şükranlarımızı sunar,tüm katılımcılara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Program plaket takdimi ile son buldu.

Kaynak: KADIKÖY'DE FASL-I SİYASET Bu haber  161  kere okundu