Nokta Duşakabin
Nokta Duşakabin, bir duşakabin markası olarak, 2011 yılının Mayıs ayında Duştime firmasının, internet üzerinden alışveriş sitesi olarak, yayın hayatına başlamıştır.
12:58:00 2016-08-03

Nokta Duşakabin, bir duşakabin markası olarak, 2011 yılının Mayıs ayında Duştime firmasının, internet üzerinden alışveriş sitesi olarak, yayın hayatına başlamıştır. Nokta Duşakabin, Duştime firmasının, kendi tesislerinde üretilen, Duşakabin, Küvet, Duş teknesi ve Jakuzi modellerinin, internet üzerinden online olarak satışını, telefon ile sipariş alımını ve arızalara teknik destek servisi sağlamak için yetkilendirme sahibi olan, internet üzerinde Duştime firmasının, tek temsilci markasıdır.

Günümüz ihtiyaçlarından biri olan banyo araç-gereçleri konusunda alanında uzman, profesyonel ve işini seven ekibiyle Nokta Duşakabin, siz değerli müşterilerinin, duşakabin, küvet, duş teknesi ve jakuzi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş Nokta Duşakabin, günümüz gelişmelerini yakından takip ederek sektörüne uygulamakta, son teknoloji ile ürettiği ürünlerini, müşterilerine güvenle sunmaktadır. Dayanıklı, uygun ve kusursuz bir şekilde, kontrolleri yapılmış ve satışa hazır ürünlerini, geliştirmeyi ve ilerletmeyi ilke edinmiş Nokta Duşakabin firması, ticari ahlak değerlerine bağlı, dürüst ticaret ilkesini benimsemiş, müşterilerine, ekip arkadaşlarına saygılı bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır. Sektörünün önde gelen markalarından biri olan Nokta Duşakabin firması, müşterisinin memnuniyetini, dinamik ve uzman kadrosuyla sağlamaktadır.

Nokta Duşakabin, markasını temsil etmek ile yetkili İstanbul, Ankara, İzmir de temsilcilik bulunmaktadır.

Ankara Temsilciliği, Ankara ili ve tüm ilçelerinde Nokta Duşakabin markasını temsil etmek ile yetkili olan Mutlu Duş Firmasıdır.

İzmir merkez olmak üzere tüm Ege Bölgesi için yetkili olan firma nilsuDuş firmasıdır.

NOKTA DUŞAKABİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

·         Adres: Kocatepe mah. 50 yıl cad. 36 sk Bayrampaşa /İstanbul

·         Telefon: 0212 504 91 47 / 0212 643 43 84 / 0538 327 39 10

·         Mail: info@noktadusakabin.com

·         Web: www.noktadusakabin.com

 

 


Bu haber  1294  kere okundu