CHP Sancaktepe yerini sağlamlaştırdı
CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Alper Yeğin başkanlığında ilçesine hizmet etmek için ilçe binasını yeniledi
20:36:00 2016-12-14

Haber/foto: Mehmet Dursun/Güncelposta

Göreve geldiği günden beri  vatandaşla bir arada olan CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, ilçesine hizmet etmek için gerek belediye meclis üyeliği görevi olsun gerek ilçe başkanlığı görevi olsun tüm imkanlarıyla ilçesine katkı sunmaya çalışıyor. Alper Yeğin Başkanlığında CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, vatandaşın daha rahat bir hizmet almak için  yenilendi.

Açılışa, ev sahibi CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin başta olmak üzere,  CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Parti Meclisi Üyesi Hüsnü Süslü, CHP Ümraniye İlçe Başkanı Cafer Aktürk’ün yanı sıra parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

CHP’YE KAZANDIRACAĞIZ

Açılış konuşması yapan CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, “ Bizler CHP’ye gönül veren insanlar olarak, eğer gerçekten inanarak istersek başaramayacağımız bir şey yoktur. Sancaktepeyi CHP’ye kazandırmaya inanan insanları bugün burada görüyorum. Bu inanç ile yolumuza devam ediyoruz ve çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi.

BU KAOS’TAN ÇIKIŞ YOLU CHP’DİR

Selamlama konuşması için kürsüye gelen CHP İl Başkanı Cemal Canpolat ise konuşmasında birlik ve beraberliğe dikkat çekti. Canpolat sözlerine şöyle devam etti. “Türkiye’de yatırımcıların güvenle yatırımlarını yapmaları için istikrarlı bir ülke ve yönetim gereklidir. Ülkemiz giderek istikrarsız bir ortama sürüklenmekte. Cumhuriyet tarihinin en kaotik günlerini yaşamaktayız. Buradan çıkış yolunun sadece CHP ile olacağını açık ve net bir şekilde belirtmek isterim.”

CHP, SANCAKTEPE’DE SAHAYA İNDİ

Açılışta Protokol hep birlikte kurdele kesip, yenilenen binayı gezdiler. Açılış sonrası CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Parti Meclisi Üyesi Hüsnü Süslü ve CHP Ümraniye İlçe Başkanı Cafer Aktürk  Sancaktepe’de esnaf ziyareti olmak üzere bir dizi görüşme ve ziyaret gerçekleştirdiler.


Bu haber  362  kere okundu