Alper Yeğin, Sancaktepe’nin iki önemli sorununu dile getirdi
CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, Sancaktepe’nin iki önemli sorununu İstanbul Anadolu Yakası’nda yayın yapan yerel gazete temsilcileriyle paylaştı.
23:00:00 2016-12-19

Haber&Foto: Mehmet Dursun/Güncelposta

Yerel basın temsilcileriyle kahvaltıda buluşan CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, Sancaktepe’nin iki önemli sorunu diletirdi. Yeğin “Sancaktepeli’nin Afet Toplama Alanı olan arazinin bir kısmında  bir AVM kuruldu,  geri kalan  kısmı ise Sancaktepe Belediyesi tarafından satıldı. Anlayacağınız ilçemizin Afet Toplama Alanı yok. Biliyorsunuz Sancaktepe’ye 2100 yataklı şehir hastanesi yapılacak. Bu hastanenin alt yapısı oluşturmadan, yol yapmadan yapılmasına karşıyız. Çünkü 2100 yataklı bir hastanenin ilçemize katacağı nüfus yaklaşık 80 bin. Bu nüfusu kaldıracak ne yolumuz ne de alt yapımız var” dedi.

2019’DE SANCAKTEPE’Yİ ALACAĞIZ

Sancaktepe de gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Yeğin, “Bizim için saat kavramı, gün kavramı yok. Eğer yapılması gerekiyorsa yapılacak, gidilmesi gerekiyorsa gidilecektir. Sancaktepe'de toplumun bütün kesimlerinin yanında olmaya çalışıyoruz. Muhalefet olmak, her şeye muhalefet etmek değildir. Sancaktepe halkının çıkarları, menfaatleri söz konusuysa bu konuda Belediye ile birlikte çalışmaktan kaçınmayan bir yönetim anlayışına sahibiz. Çünkü halka hizmet etmek, Hakk'a hizmet etmek anlamına geliyor. Gerek Belediye Meclis Üyelerimiz, gerek ilçe yöneticilerimiz elimizden geldiğince mücadele ediyoruz. 'Sancaktepe'nin nasıl yönetileceğini, nasıl yönetilemediğini herkese göstereceğiz. Biz yaptığımız projelerle, çalışmalarla, Sancaktepe'de yaşayan 380 bin kişinin partisi olacağımızı göstereceğiz. 2019'da Sancaktepe'yi alacağımıza olan inancımız tamdır. Kararlı ve inançlı bir şekilde geliyoruz'' dedi.


Bu haber  283  kere okundu