Evinizi Dizayn Etmenizde Sizi Yalnız Bırakmayan Mobilyacınız: Modalife

10:19:00 2017-01-04

Türkiye’nin en büyük mobilya mağazalarından biri olan Modalife, kısa sürede sağlam ve güvenilir bir marka haline gelmiştir. Gerek tasarımlarıyla gerekse müşteri memnuniyeti ön planda tutan tutumuyla geniş kitlelere hitap eden bir marka olmayı başarmıştır. Geniş ürün yelpazesi, yurdun dört bir yanında bulunan mağazaları ve konularında uzman olan satış danışmanları ile sizlere kaliteli ve ucuz ürünler satarak müşteri memnuniyetini önemseyen Modalife, mobilyacılık sektöründe adından sözü edilir, güvenilir bir marka haline gelmiştir. Modalife, ürünlerini satana kadar değil, satış sonrası da her sıkıntınızda güvenilir ve uzman personeliyle her zaman yanınızda olacaktır. Sizinle birebir ilgilenen satış danışmanlarıyla birlikte evinizi dizayn etmeye ne dersiniz?

 

Dayanıklı, kaliteli şık tasarımları olan ürünleri aynı zamanda uygun fiyatlarla size sunan Modalife’ın mağazalarında istediğiniz her ürünü uygun fiyatlarla bulabilmeniz mümkündür. Ürünlerimiz TSE ve ISO 9001 sertifikalıdır. Türkiye’nin dört bir yanında her bölgede ve pek çok şehirde bulabileceğiniz şubelerimiz, tecrübesine tecrübe katarak müşteri memnuniyetini temel amacı yaparak bu günlere gelmiştir. Modalife mağazalarında yatak odası takımları, oturma grupları, yemek odası takımlarını tek tek alabileceğiniz gibi paket halinde de uygun fiyatlara alabilirsiniz. Evinizin tüm mobilyalarını sık sık yaptığımız kampanyalardan yararlanarak yenileyebilirsiniz. Yeni evlenen çiftlere düğün paketi kampanyaları yaparak yeni kurdukları yuvayı en uygun fiyatlarla döşemelerini sağlamaya çalışan Modalife, ucuz ürün değil en ucuza kaliteli ürün üretmeyi ve satmayı kendisine ilke edinmektedir. Modalife ürünleri binlerce çeşit ve renkte olan ürünleriyle her kesimden insanın zevkine hitap etmeye çalışır.

 

Modalife, sade ve modern modeller yaratan tasarımcılarla çalışmaktadır. Adından söz ettiren bu tasarımcılar mobilyalarda kalite ve şıklığı bir araya getirerek çalışmalar yapmaktadır. Dünyadaki dekorasyon modasını da takip ederek en yaratıcı tasarımlar sizler için hazırlanmakta ve bu sayede Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan, sadece Modalife müşterileri için özel üretilmiş koleksiyonlarımız da mağazalarımızda sizleri beklemektedir.Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak sattığı mobilyaları uzun süreli garanti kapsamına alan Modalife’ın ana hedefi kaliteli, sağlam ve şık ürünleri uygun fiyata satarak güvenilirliği sağlamak olmuştur. Türkiye mobilyacılık sektöründe bu güvenirliği ile kendisine yer edinen Modalife’la siz de evinizin kalitesini arttırabilirsiniz. Bilindiği gibi, mobilyada teslimat çok önemlidir. Modalife hızlı ve güvenilir teslimatlarıyla ön plana çıkmaktadır. Firmadan alacağınız herhangi bir ürün –bütün ürünlerin depolarda bulunması sayesinde- aynı gün kargoya verilebilmektedir. Kargo için de ayrı bir ücret talep edilmemektedir. Aldığınız ürünler eksiksiz olarak evinize kadar teslim edilmekte, alanında uzman ekipler tarafından kurulumu yapılmaktadır. Böylece ayrıca kurulum ücreti de ödemek zorunda bırakılmazsınız. Kanepe grupları, yemek odası vs. tüm ürünler evinize gelene kadar titizlikle taşınmaktadır. Satış sonrası hizmetleri de firmanın önemsediği bir diğer husustur. Satış sonrasında da Modalife, sizi yalnız bırakmaz. 


Kaynak: Bu haber  1138  kere okundu