Çekmeköy Merkez Mahallesi’ne Yeni Aile Sağlığı Merkezi
Çekmeköy Belediyesi tarafından Merkez Mahallesi’ne İşadamı Cahit Eftekin ve Sinan Doğan maddi katkılarıyla tamamlanan Yeni Aile Sağlığı Merkezi açıldı
00:02:00 2017-03-25

 Güncelposta/Çekmeköy

Çekmeköy Belediyesi, iş adamı Afra Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Eftekin ve iş adamı Sinan Doğan desteğiyle hazır hale getirilen 7 No’lu Aile Sağlığı Merkezi  törenle açıldı. Çekmeköy Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi üzerinde açılan 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nin açılış törenine AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, İstanbul Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Bayram Çiçek, AK Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı, mecsli üyeleri, başkan yardımcıları, sağlık merkezinin yapımına katkı veren işadamları Afra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Eftekin ile Sinan Doğan, Merkez Mahalle Muhtarı Ayşe Güneş ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta selamlama konuşması yapan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Sadece Merkez Mahallesi’nde İl Özel İdaresi’nin yaptırdığı sağlık ocağı var. Onun dışında belediye olarak tamamını biz yaptık. Buradan yararlanacak bir hastamız Allah razı olsun derse bu her şeyin ötesinde bir duadır. Bu biz yeri belediye olarak tuttuk. Tamamlamıza katkı sunan iş adamlarımıza teşekkür ederim. Mimar Sinan’da da Aile Sağlığı Merkezi yapacağız” dedi.


Bu haber  203  kere okundu