Nasibe Eryetiş Lisesi, ikinci mezunlarını verdi
Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği bölümü mezuniyet töreni Eryetiş Kurumları Tavşantepe Kampüsü’nde gerçekleşti.
01:08:00 2017-05-28

Haber&foto:Mehmet Dursun/Güncelposta/Pendik

Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları’na bağlı eğitim ve öğretim hayatına devam eden Özel Nasibe Eryetiş Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi, Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği bölümü bitiren öğrencileri için muhteşem bir mezuniyet töreni yaptı.

Eryetiş Kurumları Tavşantepe Kampüsü’nde gerçekleşen mezuniyet programın, Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Eryetiş, Özel Nasibe Eryetiş Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz Şeyhoğlu, Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Fulya Arı, Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı.

BAŞARILARINIZ BİZİ GURURLANDIRACAKTIR

Mezuniyet programında Özel Nasibe Eryetiş Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Cengiz Şeyhoğlu  bir konuşma yaptı. Şeyhoğlu, “Sevgili öğrenciler, 2013 yılında Nasibe Eryetiş Anadolu Sağlık Meslek Lisesine başladığınızda gözlerinizdeki parlayan ışığı gördüm. Bugün burada görüyorum ki gözlerinizdeki o ışık hiç sönmemiş. İyi bir sağlık elemanı olmak için okulumuza geldiniz. Ve burada aldığınız eğitim ve insanlara yardım etme duygusu ile artık mezun oluyorsunuz. Bizler sizlerle her gecen gün büyüyüp gelişen büyük bir aileyiz.

Buradan mezun olup okul ve iş hayatınızda gösterdiğiniz başarılar bizleri daha da gururlandıracaktır. Sizlerin azim ve kararlılığınızı gördükçe Anadolu Sağlık Lisesi alanında diğer okullara öncülük etmeye devam edeceğiz. Okulumuzun ismini alan Sn. Nasibe Eryetiş hanımefendi inanıyorum ki biri mutlaka bir yerlerden duyuyordur. Bu kurumun Müdürü olmaktan gurur duyuyorum.  Bu çocuklar adınızın gerektirdiği onuru yeni nesillere mutlaka duyuracaktır. Hepimiz ellerinizden öperiz” Şeklinde konuştu.

SAĞLIK SEKTÖRÜNE KATKI SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ

Mezuniyet töreninde bir selamlama konuşması da Eryetiş & Balkanlar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Eryetiş yaptı.  Eryetiş, “Sağlık Meslek lisemizi açtığımızda özel sektör olarak Türkiye’nin sağlık sektöründeki sorunlarını bir nebze de olsa çözmeye yönelik adımlar atmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Bu kurum vatanına milletine iyi yetişmiş evlatlar verebilmek için okulun kapısını herkese açıktır. Bunu böyle bilmelisiniz. Sevgili öğrencilerim. Sizler bugün bu güzide okuldan mezun oluyorsunuz. Sizler İkinci dönem mezunlarımız olarak onur duyduğumuz bir kalite ile eğitimlerinizi aldınız ve Başta aileleriniz ve biz eğitmenlerinizi gururlandırdınız. Yolunuz açık olsun” dedi.

Mezuniyet töreni programı, yemin töreni töreni ile devam etti. Yemin töreni sonrası diploma takdimi yapıldı. Program kokteyle son buldu.

eryetiş kurumları pendik, nasibe eryetiş lisesi, vedat eryetiş, balkanlar eğitim kurumları


Bu haber  336  kere okundu