Kemal Kılıçdaroğlu Sancaktepelilerle iftarda buluştu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu, CHP Sancaktepe İlçe Örgütü ve Maltepe Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen sokak iftarında konuştu.
13:28:00 2017-06-12

Haber&foto: Mehmet Dursun/güncelposta/sancaktaepe

Sancaktepe Samandıra Saat Kulesi Meydanı’nda düzenlenen Sevgi Sofrası isimli iftar programına vatandaşların ilgisi çok büyük oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşların yoğun ilgisine onlarla hatıra fotoğrafı çektirerek cevap verdi. İftar öncesinde okunan Kuran-ı Kerim Tilavetini dinledi. Ezanın okunmasıyla Sancaktepelilerle birlikte iftarını açan Kılıçdaroğlu, vatandaşlara selamlama konuşması gerçekleştirdi.

HUZUR VE BARIŞ İSTİYORUZ

Konuşmasında Birlik ve Beraberliğe dikkat çeken Kılıçdaroğlu şunları söyledi, “Sizlerle beraber olmaktan aynı sofrayı paylaşmaktan onur ve gurur duyuyorum. Hepimiz Anadolu’dan kopup İstanbul’a geldik. İstanbul’u yurt edindik. Çocuklarımız anne babalarımız burada. Ve biz hep birlikte bu ülkede huzur içinde yaşamak istiyoruz. Biz bu ülkede hep birlikte kardeşçe yaşamak istiyoruz. Biz bu ülkede bayrağımızın altında onurumuz ve gururumuzla yaşamak istiyoruz. Biz bu ülkede huzur barış ve kardeşlik istiyoruz. İnşallah bu Ramazan barışa huzura vesile olur ve daimi olur” dedi

Kılıçdaroğlu’na CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, CHP İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, STK temsilcileri ve Muhtarlar eşlik etti.

Etiket: Sancaktepe chp iftarı, Alper yeğin, kemal kılıçdaroğlu, Maltepe belediyesi


Bu haber  335  kere okundu