Sosyalleşirken S.O.S
Bilinen en büyük sosyal ağ olan Facebook da gruplarla etkinlikler son zamanlarda daha da popülerleşti. Türkiye platformunun bir ayağı olan Shall We aktivite arkadaşlığı grubunda ise durum farklı.
09:55:00 2017-10-14

Güncelposta/Kadıköy

 

İlk bakışta toplanıp çay kahve v.s içmeye bahane  arayanların olduğu ya da kamp kurarken "Hey! Orada birileri var mı?" şeklinde arayış icinde olanların var olduğu görülen grup , öte yandan yolda kalan, acil kana ihtiyaç duyan, ya da bunun gibi mevcut şartların yetersiz olduğu durumlarda kişinin tanımadığı insana yardım edebilmesini ve birçok kişiden  yardım alma fırsatını sunuyor.

 


Son durum ise epey farklı. 


14 Ekim 2017 'de 1.senesini dolduran grup 80 ler ve 90 lar konseptinde bir parti düzenliyor. Partiye giriş ücreti 20 TL olup girebilmenin tek şartı facebook "Shall We? " üyesi olmak. Bunun haricinde üye olmadan da internet üzerinden bilet alınabiliyor. 


Neden mi?


Çünkü bu partinin tüm geliri robotel.org a bağışlanacak. Yani üye değilim ve gitmeyeceğim diyorsanız ama kalpleri aydınlatmaya bir mum da ben olayım şeklinde bir düşünceniz varsa bu kısmı tam size göre. 

Birkac gun once kız çocukları için binlerce kişi profil resmini bile değiştirdi. Etkinliğin organizatörlerinden tiyatro sanatçısı Sevgi Coşkun ise şöyle diyor: "..işte o cocukların birçoğunun elleri yok ya da kollarını kımıldatamıyor..."

 Böyle bir durumda profil resmimizi degistirebildigimiz gibi eminim 20 TL de çocuklara "el" uzatan Robot Eller için cok görmeyeceğimiz bir mebla. Bir de üstüne eğlenirsek ne ala. 

Gelelim parti nerede ve paritide neler olacak? 

 


Sebep : Shall We? Aktivite Grubu 1. Yaş günü kutlaması.


Amaç  : TÜM BİLET GELİRİ 

ROBOTEL.ORG'a BAĞIŞ! 

 

Tarih         :14 EKİM 2017 Cumartesi

Yer             :Kadıköy Ship's Port

Konsept    :80'ler 90'lar 


İçerik :       :Kıymetli Yeşilçam sanatçıları ile canlı müzik, dans gösterileri, muhteşem Dj performans ve Erol Erdura'nın nazik katılımlarıyla. 


Robotel.org derneği yararına düzenlenecek, sunuculuğunu grup üyesi festivallerin  eğlenceli yüzü Serdar Yıldırım'ın üstlendiği,  Shall We? Aktivite Arkadaşlığı Grubu 1. Yaş günü Partisinde;

TRT Sanatçısı, sağ kolu doğuştan eksik olmasına rağmen kocaman yüreği ve 150 enstrüman ile senfoni yazan onur konuğu kıymetli saz üstadı Sayın Osman Eriş

Muhteşem ses rengi ve maneviyatı ile Shall We? ailesine tam destek veren Sayın Dilek Arman 

Gençlerin ve gönlü genç kalanların Yeni trendlerinden Grup Koridor

Geceyi canlı gitar performansı ile renklendirecek olan Sevgili Hakan Akayran

✔✔ Ve geçtiğimiz günler de yeni albüm çıkararak, sadece 80'ler 90'lar ın değil, bugün de Türkiye'nin Elvis Presley'i olarak gönlümüz de taht kuran Sayın Ersan Erdura'nın 

müzik şenliğine şahit olacaksınız.

Sabah saatlerine kadar size muhteşem 80'ler 90'lar repertuarı ile unutulmaz dakikalar yaşatacak olan kıymetli shall we üyesi, grubun Dj'i sevgili Murat Akgün ise ta Adana'dan İstanbul'a sadece bu gece için geldi.


Bilet Online :  https://www.biletinial.com/muzik/shall-we-dogum-gunu-partisi


Bilet Elden :  Kadıköy Ship's Port  +  Beşiktaş Viyana Kahvesi


Party Gecesi Kapı Satış : 25 TL 


Sevgi Coşkun şöyle de birşey diyor:


"Dip Not : Basın kimliği olan tüm Dostlarımız Davetlimizdir.. 

Böyle kıymetli bir niyet ile düzenlediğimiz gecemize, katılamasanız da, 20 TL ye bilet alarak veya arkadaşlarınıza tavsiye ederek, paylaşarak destek olabilirsiniz... 


Robot Eller ve Shall We? el ele vererek sizlerin de desteği ile destek bekleyen çocuklara umut oluyor.


Sosyal medya nın en sosyal grubu S.O.S 

dedi. Shall We take my hand ?


 Gazeteci Ayşegül Lanen NURCAN 


Bu haber  176  kere okundu