Bizim Kotçu, Ümraniye Ihlamurkuyu’ya şube açtı
Bay-Bayan giyiminde kalite ve ucuzluğu bir arada sunan Bizim Kotçu Giyim Mağazaları, Ümraniye Ihlamurkuyu’ya bay giyimi üzerine yeni bir şube açtı.
23:45:00 2017-12-23

Güncelposta Gazetesi/Ümraniye

 

Bizim Kotçu Giyim Mağazaları, erkeklere özel Ümraniye Ihlamurkuyu’ya açtığı şubede çevre halkının yoğun ilgisi devam ediyor. Kaliteli ve uygun fiyat politikasının yanı sıra son trendlere ve modaya uyumlu birbirinden şık kıyafet ve ayakkabılarla göz dolduruyor.

 

 

Kaliteli ve ucuz giyimin adresi haline gelmiş Bizim Kotçu Mağazaları, yıl boyunca süren indirimli satışlarının yanı sıra  Kış Kampanyası ile her kesimin cebine hitap ediyor.

 

 

BİZİM KOTÇU HAKKINDA

 

BİZİM KOTÇU giyim mağazası, 1994 yılında İstanbul Ümraniye’de ilk şubesi ile faaliyete başladı. Ihlamurkuyu ve Kavacık şubesiyle en son trend kıyafetlerini, bol çeşit, yüksek kalite, uygun fiyat ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye devam eden Bizim Kotçu, İstanbul giyim sektörünün önemli firmalar arasında yerini almıştır.  Düşük kar marjı prensibiyle hareket ederek kaliteli ve ucuz ürünü her zaman tüketiciyle buluşturmak, Bizim Kotçu Mağazaları’nın en önemli misyonudur.

 

 

 

Merkez Şube:

Kavacık Mah. Otağtepe Cad. No: 60 Dörtyol-Kavacık-Beykoz-İstanbul

Tel: 0216 465 38 30

 

Ihlamurkuyu Şube:

Tepeüstü Mah. Alemdağ Cad. No:578/F Ihlamurkuyu Ümraniye

Tel:0216 540 35 36

 

 

 

Fotoğraflar:Mehmet Dursun


Bu haber  41077  kere okundu