Av.Mehmet Denizoğlu adaylığını açıkladı
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı’nda önemli görevler icra etmiş dava adamı Ünlü Ticaret Hukuku Avukatı Mehmet Denizoğlu, AK Parti Kadıköy İlçe Başkan adaylığını açıkladı.
01:10:00 2018-02-28

 

Güncel Posta Gazetesi/Kadıköy

 

AK Parti davasını her platformda savunan, halkla iç içe ve samimi kişiliği yanı sıra girişken, başarılı  İstanbul’un önemli Ticaret Hukuku avukatlarından  Mehmet Denizoğlu, AK Parti Kadıköy’de Sekretarya Birim Başkanlığı, Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı, Siyasi, Hukuki İşler Birim Başkanlığı ve birçok Sivil Toplum Kuruluşları'nda aktif görevlerde bulundu. Bu görevlere  bir yenisini eklemek için AK Parti Kadıköy İlçe Başkan adaylığını açıkladı.

 

 

 

DENİZOĞLU HER GÖREVE HAZIRIM

 

Adaylığını açıklayan Av. Mehmet Denizoğlu, gazetemize kısa bir açıklama yaptı. Denizoğlu, “AK Parti davasını savunan insanlar olarak bizim diğer partilerden farkımız bizde göreve talip olunmaz, görev verilir. Adaylığım bir göreve talip olmak değildir; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına sadık ve “Reis’in” yolunda olduğumu şahsıma verilecek ne görev olursa olsun bu görevi laikiyle yerine getirmek için hazır olduğumun bir nişanesidir bu” dedi.

 

 

 

 

Av. Mehmet Denizoğlu Kimdir?

 

1974 yılında Hatay Kırıkhan’da dünyaya gelen Av. Mehmet Denizoğlu, ilk ve orta öğrenimimi Kırıkhan’da tamamladıktan sonra 1996 yılında Marmara Ünviversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezunu oldu. Avukatlık görevi için 1996 Kadıköy’de Bibin Hukuk Bürosunda avukatlık stajını yaptı. Aynı yıl  yüksek lisans eğitimine de devam eden Denizoğlu, 1998 yılında Kadıköy’de Denizoğlu Hukuk Bürasu kurdu. 20 yıla aşkın hukuk dünyasının içinden olan deneyimli Ticaret Hukuku Avukatı Mehmet Denizoğlu, AK Parti Kadıköy’de Sekretarya Birim Başkanlığı, Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı, Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlığı görevlerini yaptı. Denizoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mehmet Denizoğlu ile ilgili diğer haberler

 

Av. Mehmet Denizoğlu ile samimi söyleşi 14Temmuz 2013


Bu haber  513  kere okundu