İYİ Parti Sancaktepelilerle dertleşti
İYİ Parti, Mahalli İdareler Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim’ isimli otobüsü Sancaktepe’ye geldi.
17:47:00 2018-03-25

Güncel Posta/Sancaktepe

Sancaktepe, Samandıra meydanına gelen “Anlat Hemşerim Dertleşelim” otobüsü Sancak tepe’de vatandaşların sorunlarını özgürce dile getirmelerini sağladı. Otobüs ile Sancaktep’ye gelen İYİ Parti Kurucu Kurulu üyeleri, İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkan ve Sancaktepe İYİ Parti İlçe Başkanı İbrahim Özkan Sancaktepe’de vatandaşlarla hasbıhal etti.

BİZ MİLLET İLE İTTİFAK YAPIYORUZ

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığı’nın ortak projesi olan “Anlat Hemşerim Dertleşelim” projesi kapsamında bir açıklama yapan İYİ parti Sancaktepe İlçe Başkanı İbrahim Özkan kısa bir konuşma yaptı. Özkan, “İYİ Parti, Türkiye’deki cesur insanların bir araya gelerek toplumun tüm kesimini kucakladığı siyasi bir harekettir. 16 yıldır iktidarın baskı ve korku rejimiyle yönettiği ülkemizde maalesef ki insanlarımız fikirlerini söyleyemez ve konuşamaz hale gelmiştir. Toplumun korkmadan konuşabilen kesimi ise hain, kışkırtıcı ve hatta gayri milli olarak ilan edilmektedir. Türk Milleti artık sahipsiz değil. Çünkü İYİ Parti Türk Milleti ile ittifak yaparak ülkemizi gerçek sahipleriyle birlikte yönetmeye talip” dedi.

Haber-Fotoğraf:Mehmet Dursun


Bu haber  178  kere okundu