Erdoğan Gönüllüleri Sancaktepe'de buluştular
Türkiye’nin 81 ilinden gelen Recep Tayyip Erdoğan Gönüllüleri’ni Yardımsever Vanlı iş adamı Afra Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Eftekin Sancaktepe Kahve Devri Restoran’da kahvaltıda ağırladı.
12:18:00 2018-04-09

 

Güncel Posta/Sancaktepe

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasetini, liderliğini ve Erdoğan’ın gittiği yolu kendine yol edinmiş Türkiye’nin 81 ilinden gelen Recep Tayyip Erdoğan Gönüllüleri, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne partinin her kademesinde görev almış Recep Tayyip Erdoğan  gönüllüsü Yardımsever Vanlı iş adamı Afra Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Eftekin’nin ev sahipliğinde Sancaktepe’nin en nezih restoranı olan Kahve Devri’nde gerçekleşti. Erdoğan Gönülleri, programda yöresel Van Kahvaltısı’nı yaparak, 2019 yılında yapılacak Başkanlık Seçimi için bilgi alışverişinde bulundular.

2019 BAŞKANLIK SEÇİMİNE HAZIRLIK

Programda bir konuşma yapan Cahit Eftekin, “Birlik ve beraberliğimiz adına ülkemizin 81 ilinden gelen  Recep Tayyip Erdoğan Gönüllüleri’yle birlikte Başkomutan, Dünya Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a duyduğumuz sevgiyi ve sadaktı göstermek, başkanlık seçimi ile ilgili bilgi alışverişi yapmak için böyle güzel bir kahvaltılı sofrasında buluştuk. Bu buluşmamız 2019 Başkanlık Seçimi için bir ön hazırlık da diyebiliriz” dedi.

BU SEVGİ OLDUKÇA KİMSE MERAKLANMASIN

Cahit Eftekin, “ 2019 Seçimleri ülkemizin birliği ve bekası için çok önem arz ediyor. İnşallah Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin ilk Başkanı olacaktır, buna bütün yüreğimizle inanıyoruz. Özellikle son dönemde içeride ve dışarıda birçok cephede savaş veriyoruz. Ülkemizi bölmek ve parçalamak isteyenler amaçlarına asla ulaşamayacaklar. Bugün burada toplanan gençlik Cumhurbaşkanımızı yürekten seven insanlardır. Bu sevgi var oldukça gerek ülkemiz gerekse Cumhurbaşkanımız dimdik ayakta olacaktır” açıklamasında bulundu.

Program toplu fotoğraflarla son buldu.

Fotoğraflar: Mehmet Dursun


Bu haber  270  kere okundu