İYİ Parti Sancaktepe Milletvekili Aday adaylarını tanıttı
İYİ Parti Sancaktepe İlçe Teşkilatı İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday Adaylarını düzenlediği kahvaltılı bir program tanıttı.
21:11:00 2018-05-14

 

Güncel Posta Gazetesi/Sancaktepe

Samandıra Motta Cafe Restaurant’ta düzenlenen programda konuşan Sancaktepe İYİ Parti İlçe Başkanı İbrahim Özkan, 24 Haziran Seçimlerinde iktidar olacaklarına yürekten inandığını söyledi. Başkan Özkan konuşmasında, “Öncelikle şehit Annelerinin başta olmak üzere bütün Annelerin Anneler gününü tebrik ediyorum ellerinden öpüyorum. Hepinizin bildiği gibi bizler yeni kurulan bir partiyiz. Fakat ülke sorunlarına yakından biliyoruz ve görüyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde kurulmamıza rağmen halkımızın bize ilgisi alakası çok yüksek şekilde devam ediyor.

MAHALLE TEŞKİLATLARIMIZ HAZIR

Yeni kurulan İYİ Parti mensupları olarak Sancaktepe’de İlçe Teşkilatımızı beş ay önce kurduk. Sancaktepe ilçesini üç bölgeye ayırarak Samandıra, Yenidoğan ve Sarıgazi’de Mahalle bazında teşkilatlanmamızı tamamladık. Mahalle Başkanlarımızı atadık. 24 Haziran seçimlerine var gücümüzle hazırlanıyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener öncülüğünde geceli gündüzlü, yüksek moral motivasyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün burada aynı gaye için toplandık. Annelerimizden ve gençlerimizden İYİ Parti’ye, cesurlar hareketine desteklerini bekliyoruz” şeklinde konuştu

Programdan sonra  İYİ Parti Sancaktepe Yönetim Kadrosu, Milletvekili Aday adayları, STK temsilcileri, muhtarlar ile çok sayıda vatandaş parti binasına yürüyerek vatandaşlara karanfil dağıttılar.

Programa katılan İYİ Parti Milletvekili Aday Adayları

BORA YÖRÜKOĞLU: İnşaat yüksek Mühendisi ve İş adamı

HASAN GÜVENTÜRK: Doktor- İş adamı, Sancaktepe İYİ Parti kurucu üyesi

FATMA MUHÇU: Biyoloji Öğretmeni ve Biyolog

GÜLAY KARTAL: Ziraat Yüksek Mühendisi

LÜTFÜ KOCA:  Yönetici, Emekli Emniyet Müdürü

MERYEM DEMİRCİ: Çocuk Gelişimi ve Anaokulu Öğretmeni

ALİ ÖZKAN: Ekonomi Hukukçusu ve İş Adamı

NESLİHAN SULTAN: Elektrik ve Elektronik Mühendisi ve Kurucular kurucu üyesi

YAŞAR ÖZKAN: İş adamı

AHMET KEMAL ŞAM: Çevre Mühendisi Sancaktepe İlçesi ilk Resmi Üyesi

Haber&Fotoğraf: Mehmet Dursun


Bu haber  326  kere okundu