Saadet Partisi Sancaktepe'de sokağa indi
24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine az bir süre kala partilerde hareketlilik en üst düzeyde devam ediyor. Saadet Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Yusuf Yüksel, Sancaktepe’de seçmenlerle buluştu.
13:06:00 2018-06-07

 

Güncel Posta/Sancaktepe

Milletvekili Adayı Yusuf Yüksel, Sancaktepe İlçe Başkanı Mustafa Tuğrul Aksoy ve partililer ile beraber Sancaktepe’de dernekler, seçim stantları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Yusuf Yüksel esnaf ziyaretlerinde basına kısa bir açıklama yaptı.

SAADETE TEVECCÜH GİDEREK ARTIYOR

Yükse şunları söyledi. “Yaşadığımız ekonomik kiriz esnafımız başta olmak üzere bütün seçmenin moralsiz ve ümitsiz olduğunu dile getiren Saadet Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Yusuf Yüksel, seçmenimize Milli Görüşü anlatıyoruz. Refah yol dönemini bilenler yeniden Milli Görüşü bekliyor. Bu seçimde kimsenin kestiremediği durum var. Kararsız ve karamsar çok seçmen var. İktidar partisine yılların vermiş olduğu tepki ön plana çıkıyor. Vatandaşı yeniden bir arayış içinde olduğu için Saadet Partisine teveccühü artırıyor.”

Yusuf Yüksel sözlerine söyle devam etti. “Siyaset dilinin çok kötü olduğu, siyasete ve siyasetçiye güvenin kalmadığı bir dönemde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Temel Karamollaoğlu, yeni bir üslup ile halkın her kesiminden takdir toplamayı başardı. Ülkemizde siyasete yıllardır yaşanan kutuplaşmayı ortadan kaldırdı. Durumu ve konumu itibariyle kendisine teşekkür ediyoruz. Seçmene söylediğimiz bizleri dinleyin ve genel başkanımızı takip edin. Kardeşlik içerisinde bir seçim yürütmeye çalışıyoruz. Seçim atmosferinde seçime giren siyasi partiler birbirleriyle rakiptir hasım değildir. Haber&foto:Mehmet Dursun

 

Saadet Partisi İstanbul1.Bölge Milletvekili Adayları listesi


Bu haber  278  kere okundu