İbrahim Özkan: Sancaktepe, Köy Kenti andırıyor
İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı İbrahim Özkan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde yaptıkları çalışmaları basına değerlendirdi.
13:19:00 2018-06-07

 

Güncel Posta /Sancaktepe

Ülke gündemini de kısaca değerlendiren Başkan Özkan,  Sancaktepe İlçesi kurulduğundan beri her şeyin çok hızlı geliştiğini, İlçe başkanlığı atamaları başta olmak üzere İl İlçe kongrelerin ardından baskın bir seçime girdiklerini söyledi.

SANCAKTEPE’DE HER CADDE VE SOKAK TA BİZ VARIZ

 Özkan şunları söyledi. “Baskın seçim de İstanbul 1.bölge adaylarımız 21 Mayıs da belirlenerek saha çalışmalarına başlamış olduk. Seçim takvimi Ramazana dek gelmesi nedeniyle propaganda çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmekteyiz. Milletvekili adaylarımız ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızla her gün sahada çalışmalarımız devam ediyor. Partimize sahada ilginin en üst düzeyde olduğunu görüyoruz.

Halkımızın beklentileri yüksek yaşamış olduğumuz bu süreçte halkımız ekonomik sıkıntı içerisinde olduğunu görüyoruz. Genelde sıkıntılar ekonomik, Adalet, Eğitim sıkıntıların başında geliyor.Sancaktepe’ye baktığımızda Ulaşım, Çarpık kentleşme adaletsiz bir imar uygulaması olduğunu 2009 dan beri biliyoruz. Sancaktepe Belediyesinde kişiye dönük imar uygulamaları uygulanmaktadır. Sancaktepe’mize bugüne kadar yapılan imar uygulaması Köy Kenti andırıyor.Sancaktepe’yi iyi yerlerde görmek istiyoruz. Sancaktepe ye genelde baktığımızda bir kesim mutlu yalnız yapılan uygulamalarda büyük bir kesimin mutsuz olduğunu görmekteyiz. Biz adımız gibi İYİ bir partiyiz. Ve her dükkânda her sokakta biz varız “dedi. Heber&foto: Mehmet Dursun


Bu haber  246  kere okundu