AK Parti Ataşehir, vefa yemeğinde buluştu
Ataşehir Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından geçmiş dönemlerde AK Parti birimlerinde görev almış başkanlara ve yöneticilere yönelik düzenlenen geleneksel istişare ve vefa buluşması gerçekleşti.
00:57:00 2018-11-07

 

Güncel Posta Gazetesi/Ataşehir

Zübeyde Hanım Öğretmen Evi’nde gerçekleşen buluşma samimi bir havada geçti.Ev sahibi sıfatı ile bütün masaları gezerek herkes ile selamlaşan AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan, kalabalığa hitaben şunları söyledi:  “Bugün burada Ataşehir’i daha iyi yere götürmek adına neler yapabilirizi konuşmaya geldik. Biz Ataşehir Ak Parti Ailesi olarak yüz binlerden oluşan çok büyük bir aileyiz. Ben de bu büyük ailenin bir ferdi, bir neferi olmaktan gurur duyuyorum. Herkes bize Alaşehir’de çok iyi bir muhalefet yaptığımızı söylüyor. Evet, Muhalefet partileri muhalefet nasıl yapılır görmek istiyorlarsa Ataşehir’e gelsinler.

2019 YILINDA ATAŞEHİR’İ AK PARTİYE KAZANDIRACAĞIZ

2019 yılındaki Yerel seçimlerde Alaşehir’de hoş bir sedayı, Ataşehir’i Ak Parti’ye kazandırarak sağlayacağız. Seçim dönemleri zorlu ve çetin geçen dönemlerdir. Ben şimdiden hakkımı herkese helal ediyorum, sizlerde bana hakkınızı helal edin. Aday adayı olmak irade işidir. Bu irade her kime verilirse bir de Ataşehir ailesi olarak o adayın etrafında kilitleniriz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bizim derdimiz de Ataşehir, Sevgimiz’ de Ataşehir” şeklinde konuştu.

VEFA YEMEĞİNE KATILIM YOĞUN OLDU

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare ve vefa buluşmasına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, 27.Dönem Milletvekili Adayları aynı zamanda Kadın Kolları MKYK Üyesi Esma Ersin, Ahmet Ayhan Kayaoğlu, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi İrem Selay Atay, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Genç, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kayacı, Ana Kademe Yönetim, Yürütme Kurulu üyeleri, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Cevat Arzık, Belediye Meclis Üyesi Adayları, Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarından Kurucu Başkan Av. Rıza Saka, Av. Nimetullah Topu, Av. Naim Yağcı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili Adayları, Belediye Başkan Aday Adayları, partililer ve davetliler katıldı.


Bu haber  1128  kere okundu