Bu poz hayatına mal oldu
Avcılar'da arkadaşıyla birlikte boş bir arazide fotoğraf çektiren şahıs, yaklaşık 10 metrelik kuyuya düşüp hayatını kaybetti.
21:32:00 2012-01-31

Olay, Avcılar Firüzköy Mahallesi Balcı Caddesi'nde bulunan boş bir arazide meydana geldi. Alınan bilgiye göre, fotoğraf çektirmek için boş bir araziye giden iki arkadaştan İshak Irmak, fotoğraf çektirirken, arazide bulunan 10 metrelik tarihi bir kuyuya düştü. Kuyuya bir kişinin düştüğünü duyan çevredeki vatandaşlar, Irmak'ı kurtarmaya çalıştı, ancak başarılı olamadı. Daha sonra ihbar üzerine gelen itfaiye ekipleri, İshak Irmak'ı kuyudan çıkardı. Şahsın hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yerine gelen polis ekipleri, Irmak'ın arkadaşını ifadesine başvurmak üzere emniyete götürdü.
Görgü şahitleri, "Çocuklar burada fotoğraf çektiriyordu. Bir tanesi bana doğru koşarak geldi. 'Abi arkadaşım kuyuya düştü' dedi. Uzun bir sopayla geldim, belki tutunur diye ama maalesef. Daha sonra itfaiye çıkardı" dedi. İshak Irmak'ın cesedi, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.
Öte yandan, İshak Irmak'tan geriye kalan tek şey ise ölmeden çektirdiği fotoğrafları oldu.

Bu haber  167  kere okundu