DSP Çekmeköy Belediye Başkan adayı Ayşenur Altan, basınla bir araya geldi
Demokratik Sol Parti (DSP)’nin, İstanbul içinde 8 kadın adayından biri olan Çekmeköy İlçe Belediye Başkan adayı Ayşenur Altan basın ile kahvaltılı bir programda buluştu.
00:04:00 2019-03-22

Güncel Posta/Çekmeköy

Çekmeköy İspinoz Cafe’de gerçekleşen programa, DSP İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan, DSP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Muammer Aydın, DSP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Ayşenur Altan, DSP Ümraniye Belediye Başkan Adayı Nesim Pakır, Sancaktepe DSP Belediye Başkan Adayı Seyfi Ergül ve basın mensupları katıldı.

31 MART DSP’NİN YÜKSELİŞİ SÜRECEK

DSP’nin çeşitli kademelerinde görev yaptığını ve artık Çekmeköyü yönetmeye hazır olduğunu söyleyen Başkan Altan konuşmasında şunları söyledi. Yerel basın basının belkemiğidir. Bizler DSP ailesi olarak yerel basının gösterdiği cesareti ulusal basından da göstermelerini istiyoruz. DSP Türk siyasetinin temel taşlarından biridir ve üç kez iktidar olma başarısını gösteren bir partidir. Birliğin, bütünlüğün, huzurun güvencesi DSP'dir. Türkiye yanlış ellerde, yanlış yerlere götürülürken demokratik solun bu gidişe el koyması lazımdır. Ben 31 Martta bunu başaracağımıza inanıyorum. çünkü ben size güveniyorum. Çekmeköy’deki Demokrat Solculara güveniyorum. Zor ve meşakkatli bir yoldayız. Gerek iktidar partisinin gerek ana muhalefet partisinin uygulamaları nedeniyle ülke genelinde DSP’ye büyük bir ilgi ve alaka var. Solu temsil eden DSP seçimlere damgasını vuracak” şeklinde konuştu.


Bu haber  2999  kere okundu